M jak miłość, odcinek 1681: Przełomowa chwila w życiu Lenki. Cała rodzina Zduńskich wstrzyma oddech

i

Autor: Instagram M jak miłość, odcinek 1681: Przełomowa chwila w życiu Lenki. Cała rodzina Zduńskich wstrzyma oddech

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Przełomowa chwila w życiu Lenki. Cała rodzina Zduńskich wstrzyma oddech

2022-10-12 13:53

W 1681 odcinku "M jak miłość" Lenka (Olga Cybińska) narobi zamieszania w rodzinie Zduńskich. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) nie będą mogli uwierzyć, jak ten czas leci! Niedawno mieli małą córeczkę, a zorientują się, że dziewczynka wyrosła, zmieniła się i już nie jest małą Lenką, potrzebującą stałej opieki rodziców. W 1681 odcinku "M jak miłość" Zduńscy wstrzymają oddech, bo nadejdzie przełomowa chwila w życiu córki. Co takiego się wydarzy, że Kinga i Piotrek będą umierać z niepokoju i nerwów?

"M jak miłość" odcinek 1681 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" nadejdzie bardzo ważny dzień dla Lenki, w związku z czym Kinga i Piotrek wręcz oszaleją z niepokoju. Zduńscy zorientują się, że mała córeczka już nie potrzebuje ich tak jak dawniej, co wprawi ich w ponury nastrój, ale z drugiej strony będzie napawało dumą, że dziewczynka dobrze sobie radzi. Ostatnio w "M jak miłość" Lenka urządziła rodzicom aferę, bo nie chciała już dzielić pokoju z Miśkiem (Aleksander Bożyk) i narzekała na brak prywatności. Wtedy właśnie Kinga z Piotrkiem zorientowali się, że córka potrzebuje przestrzeni, a oni obiecali zaakceptować fakt, że dziecko się zmienia i dorasta.

Ważny moment w życiu Lenki

Kinga i Piotrek w 1681 odcinku "M jak miłość" będą pochłonięci przygotowaniami córki do egzaminu ósmoklasisty. Ten przełomowy sprawdzian w życiu dziewczynki w jakimś stopniu zaważy na jej przyszłości, dlatego Zduńscy będą cali w nerwach. Zaczną się stresować czy poświęcili dziewczynce odpowiednio dużo uwagi i pomocy w nauce. Na szczęście oboje wiedzą, że Lenka to mądra dziewczynka i na pewno da sobie radę, ale tak czy inaczej, nerwy opanują wszystkich bliskich. Rodzina Zduńskich postara się wspierać dziewczynkę w ważnej dla niej chwili, by dała z siebie wszystko na egzaminie ósmoklasisty. Kinga i Piotrek zrozumieją, że dzieci naprawdę szybko dorastają, a oni muszą się z tym pogodzić. 

M jak miłość, odcinek 1677: Magda odkryje, że Kinga wiedziała o zdradzie Andrzeja. Nigdy jej nie wybaczy?
Najnowsze