M jak miłość, odcinek 1673: Lenka (Olga Cybińska), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1673: Lenka (Olga Cybińska), Kinga (Katarzyna Cichopek)

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Zduńscy podejmą decyzję o wyprowadzce Lenki! Kinga i Piotrek zdecydują się na ważny rok - ZDJĘCIA

2022-09-27 20:40

W 1673 odcinku "M jak miłość" Lenka (Olga Cybińska) ogłosi, że się wyprowadza! 14-letnia córka Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) nie będzie już tą samą dziewczynką, która wyjechała na długie leczenie do sanatorium. Lenka wyrośnie szybciej niż Zduńscy myśleli, choć dla nich wciąż pozostanie małą córeczką. Do tego w 1673 odcinku "M jak miłość" dojdą sercowe problemy Lenki i nieodwzajemniona miłość do chłopaka. Niestety Kinga i Piotrek nie będą mieli wyjścia. Niechętnie, ale jednak zgodzą się, żeby Lenka usamodzielniła się i opuściła miejsce, w którym spędziła ostatnie lata. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA odmienionej Lenki z 1673 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Lenka w 1673 odcinku "M jak miłość" przysporzy Zduńskim nowych problemów. Przez długi czas 14-latka mieszkała poza domem, blisko pół roku leczyła się w sanatorium, a kiedy wróciła wszyscy zobaczyli inną Lenkę. Nie tylko dlatego, że Olga Cybińska w obsadzie "M jak miłość" zastąpiła Marysię Głowacką. Także dlatego, że Lenka bardzo wyrosła, zaczęła się zachowywać inaczej niż dotychczas! Kłopoty z Lenką zaczną się już w 1673 odcinku "M jak miłość" gdy 14-latka zerwie Kingę z łóżka, żeby podzielić się z nią swoją tajemnicą. Będzie chodziło o nowego chłopaka Lenki.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1673: Kinga pozna tajemnicę Lenki. Córka Zduńskich pokaże szokujące ją wiadomości - ZDJĘCIA

Zaniepokojony zachowaniem Lenki w 1673 odcinku "M jak miłość" będzie zwłaszcza Piotrek, który z przerażeniem zauważy, że 14-latka zaczęła się już malować do szkoły. Niby Lenka nałoży tylko delikatny błyszczyk na usta, a jednak Piotrkowi nie spodoba się, że córka tak szybko chce udawać dorosłą. Jakby tego było mało w 1673 odcinku "M jak miłość" Lenka będzie miała złamane serce. Okaże się bowiem, że Antek woli jej koleżankę Karolę.

Co prawda w 1673 odcinku "M jak miłość" Kinga zacznie pocieszać córkę, przyzna się jej, że sama kiedyś cierpiała przez chłopaka, bo kochała się bez wzajemności w sąsiedzie, Robercie, ale to będzie marne pociecha dla Lenki. Wreszcie Zduńska przeprowadzi poważną rozmowę z Piotrkiem na temat Lenki i jej wyprowadzki. - Kochanie, nasza mała dziewczynka dorasta...

- Wiem, pomału zaczyna to do mnie docierać - przyzna Piotrek, który w 1673 odcinku "M jak miłość" poczuje jakby tracił Lenkę. - To dobrze, bo to najwyższa pora, żebyśmy podjęli pewne kroki, które zawsze odkładaliśmy na później - wyjaśni Kinga. I razem z mężem ogłoszą córce co postanowili w sprawie jej wkraczania w dorosłość. 

Sprawdź też: M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka się powiększy! Zduński już się żali, że Lenka zrobi z nich dziadków - ZDJĘCIA, WIDEO

- Kochanie, chcieliśmy z tatą podzielić się z tobą naszym pomysłem... - zacznie Kinga w 1673 odcinku "M jak miłość". - Choć ciężko mi to zaakceptować, ale nie jesteś już małą dziewczynką. I dlatego postanowiliśmy, że powinnaś mieć własny pokój. Nie wiem jeszcze jak to zorganizujemy, ale na pewno coś wymyślimy - doda Piotrek.

Szczęśliwa Lenka w 1673 odcinku "M jak miłość" rzuci się rodzicom w ramiona. Tak długo czekała na to, aż będzie mogła opuścić pokój, który dzieli z młodszym 8-letnim bratem Miśkiem (Aleksander Bożyk). - Słyszałeś? Wyprowadzam się stąd! - ogłosi z dumą. - Poważnie? Ale super! - ucieszy się Misiek. Zduńskich będzie czekał remont w domu przy Deszczowej i poważne zmiany w rodzinie.

M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka się powiększy! Wszystko przez Lenkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze