M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Kolejny chory wymysł Kamila wobec zdradzonej Magdy! Piotrek do tego nie dopuści – ZDJĘCIA

2022-10-25 12:47

W 1681 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 25.10.2022 o 20.55 w TVP2) Kamil (Marcin Bosak) zrozumie, że popełnił ogromny błąd, biorąc na siebie zdradę Andrzeja (Krystian Wieczorek), chcąc uchronić przed tym Magdę (Anna Mucha). Gryc zda sobie sprawę, że przez jego decyzję ucierpieli wszyscy, ale nie wyciągnie z tego żadnych konsekwencji, a nawet wpadnie na jeszcze głupszy pomysł! W 1681 odcinku „M jak miłość” Kamil kolejny raz spróbuje zadrwić ze zdradzonej Magdy, ale tym razem na szczęście zostanie powstrzymany przez Piotrka (Marcin Mroczek)!

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku „M jak miłość” nastąpi olśnienie Kamila, ale będzie ono jedynie chwilowe. Gryc wreszcie zda sobie sprawę, że postąpił źle, gdy zdecydował się wziąć seks z Julią (Marta Chodorowska) na siebie i udawać, że to on zdradził Anitę (Melania Grzesiewicz), a nie Andrzej – Magdę tylko po to, aby chronić jej chore serce. Kłamstwo szybko wymknęło się spod kontroli, a w międzyczasie zostali w nie wciągnięci wszyscy przyjaciele. Prawda i tak wyszła na jaw i Magda nie dość, że dowiedziała się, że to Andrzej ją zdradził i będzie miał dziecko z kochanką, to jeszcze, że o wszystkim wiedzieli jej najbliżsi! Budzyńska urządziła przyjaciołom konfrontację w kancelarii i ucięła z nimi kontakt, co w 1681 odcinku „M jak miłość” w końcu dojdzie do Kamila i bardzo go dotknie.

W 1681 odcinku „M jak miłość” Kamil zrozumie, że podjął złą decyzję, przez którą teraz cenę płacą wszyscy jego przyjaciele. Oczywiście, Anita przyzna mu rację i tylko mu dołoży, ale Piotrek postanowi podnieść kolegę na duchu i uspokoi go, że Kinga (Katarzyna Cichopek) stara się złagodzić sytuację.

- To wszystko jest jednak strasznie poplątane. Chciałem uchronić Magdę, a teraz ona nie chce mnie znać. To był chyba najgorszy pomysł, jaki się urodził w tej mojej głowie – przyzna Kamil.

- No brawa za przenikliwość, panie mecenasie. Szkoda, że olśniło cię dopiero teraz, bo skutek tego jest taki, że Magda ma żal do nas wszystkich, a zwłaszcza do mnie – skwituje Anita.

- Nie, Magda się odcięła od nas wszystkich i nie chce z nikim rozmawiać. Z nikim oprócz Kingi – pocieszy go Piotrek w 1681 odcinku „M jak miłość”.

Wtedy w 1681 odcinku „M jak miłość” Kamil wpadnie na kolejny „genialny” pomysł i zaproponuje, aby wspólnie wybrali się do siedliska, gdzie ukrywa się Magda. Propozycja Gryca aż zmrozi Anitą i Piotrkiem, którzy absolutnie się na nią nie zgodzą!   

- O i tu mnie troszeczkę uspokoiłeś jednak. Może pojedźmy tam? – zasugeruje Gryc.

- Nie, stary to nie jest dobry pomysł – wyjaśni Zduński.

Oczywiście, Kamil w 1681 odcinku „M jak miłość” nie odpuści i zacznie coraz bardziej naciskać na przyjaciół, ale Piotrek będzie nieugięty i tym razem mocno postawi na swoim!

- Ale pojedźmy tam – ponowi sugestię.

- Nie, ona potrzebuje totalnego odcięcia i lepiej to uszanujmy – postawi sprawę jasno, w związku z czym Kamil w końcu sobie daruje.

M jak miłość odcinek 1681. Magda powie Andrzejowi, że już go nie kocha. Marszałek dopadnie zięcia!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze