M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Andrzej usłyszy od Magdy najgorszą prawdę! Budzyńska już go nie kocha - ZDJĘCIA

2022-10-11 15:01

W 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zjawi się w siedlisku tylko po to, by udobruchać, przeprosić i odzyskać Magdę (Anna Mucha), którą zdradził z Julią Malicką (Marta Chodorowska), a dodatkowo spodziewa się dziecka kochanki. W 1681 odcinku "M jak miłość" Budzyński uzewnętrzni się, dołoży starań, by żona mu wybaczyła, ale nie pomyśli, że istnieje jeden, bardzo poważny powód, wobec którego nie da się dyskutować. Magda wypali do męża, że już go nie kocha i dlatego nie warto się starać o to małżeństwo!

"M jak miłość" odcinek 1681 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzej osobiście przyjedzie porozmawiać z Magdą do siedliska. Budzyńska będzie załamana, skłócona z bliskimi i tylko Kinga (Katarzyna Cichopek) i Maciek (Franciszek Przanowski) nie odstąpią jej niemal na krok. Andrzej postanowi zawalczyć o małżeństwo, mimo że Magda będzie już wiedziała o zdradzie i przede wszystkim o dziecku męża, którego spodziewa się z kochanką. Do poważnej rozmowy w 1681 odcinku "M jak miłość" dojdzie w siedlisku, gdzie Magda zaszyje się razem ze smutkiem i natłokiem myśli. Budzyński spróbuje przekonać żonę, żeby dali sobie szansę, żeby jeszcze nie przekreślali wszystkiego... 

- Oddałbym wszystko, żeby tylko móc cię przytulić - cytuje słowa Andrzeja portal światseriali.interia.pl. Prawnik zastanie żonę w ogrodzie, ale nie odważy się zrobić tego, na co ma taką ochotę. 

- Magda, ja... nigdy nie pozwolę ci odejść. Zrobię wszystko, żeby cię odzyskać - zadeklaruje Andrzej w 1681 odcinku "M jak miłość".

- Wierzę - odpowie Magda, ale doda coś, co całkowicie zmieni sytuację. 

- Tylko widzisz... Nie wiem, czy po tym wszystkim, co się stało, ja jeszcze cię kocham... - dopowie Budzyńska, a Andrzej oniemieje. Co innego walczyć o żonę, kiedy ona tego w głębi duszy chce i czeka na ruch męża. Niestety w tym przypadku (o ile wierzyć deklaracji Magdy) okaże się, że uczucia wygasły... W takiej sytuacji Andrzej nie będzie mógł nic zrobić! Czyżby Budzyńska mówiła prawdę i przestanie kochać męża? 

M jak miłość, odcinek 1677: Magda odkryje, że Kinga wiedziała o zdradzie Andrzeja. Nigdy jej nie wybaczy?
Najnowsze