M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Najsmutniejsze święto Magdy. Syn Maciek sprawi, że podniesie się z depresji

W 1681 odcinku "M jak miłość" ciężko załamana Magda (Anna Mucha) zapomni nawet o swoim ważnym święcie. Zdradzona Budzyńska z dnia na dzień coraz bardziej będzie pogrążać się w depresji, bez żadnej nadziei na to, że w życiu spotka ją jeszcze coś dobrego. I wtedy do siedliska przyjedzie Maciek (Franciszek Przanowski), który da matce iskierkę nadziei! Właśnie od syna Magda usłyszy tak upragnione słowa i wygląda na to, że to właśnie on w 1681 odcinku "M jak miłość" zacznie wyciągać matkę z depresji. Jak do tego dojdzie? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1681 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" do siedliska przyjedzie Maciek i zastanie mamę w fatalnym stanie. Wprawdzie wizyta syna sprawi, że zdradzona Magda wstanie z łóżka, ale nie będzie w stanie "robić dobrej miny do złej gry". Budzyńska zapomni nawet, że to jest właśnie ważne dla niej święto! Okaże się jednak, ze Magda dobrze wychowała syna - Maciek zachowa się jak prawdziwy mężczyzna i poda załamanej matce pomocną dłoń. 

Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl w 1681 odcinku "M jak miłość" Maciek Andrzejowi (Krystian Wieczorek) urządzi koszmarną awanturę i pojedzie do siedliska. On nie zapomni, że tego dnia jest dzień matki! 

- Wszystkiego najlepszego w Dniu Mamy... Wiesz, że cię kocham? - powita Magdę syn w 1681 odcinku "M jak miłość".

Maciek w "M jak miłość" uratuje Magdzie życie? 

Magda w 1681 odcinka "M jak miłość" nie będzie spodziewała się, ani syna, ani w ogóle niczego dobrego. A Maciek nie tylko będzie pamiętał o jej święcie, ale i przygotuje dla niej pyszną kolację! Nic dziwnego, że miłość i troska syna rozgrzeją zbolałe serce Magdy.  

- Mamo... Wierzę w ciebie, wiesz? Zawsze byłaś silna, przebojowa i z tą sytuacją na pewno też sobie poradzisz. Jestem pewien, na milion procent, że to ogarniesz! - Maciek doda otuchy zdradzonej matce. 

- Małżeństwo mi się rozpadło, rzuciłam pracę, mam dom na wsi, który muszę utrzymać i studia zaoczne w toku... - w odpowiedzi Budzyńska wyliczy swoje niepowodzenia.

- Hej, a ja? Masz też mnie... Prawie dorosłego syna, chyba dość ogarniętego, nie? We wszystkim ci pomogę, zobaczysz... A na początek po prostu musisz znaleźć nową pracę! I tak krok po kroku wygrzebiemy się z tego dołka... - obieca mamie Maciek.

Czy pomoc dorastającego syna w 1681 odcinku "M jak miłość" okaże się najlepszym lekarstwem dla załamanej Magdy? Jeżeli Maciek wytrwa w złożonych obietnicach może uratować swojej mamie życie. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1677: Andrzej spije do nieprzytomności Kamila i w środku nocy pójdzie na most. Przed najgorszym powstrzyma go jedna wiadomość – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1677 ZWIASTUN. Magda odejdzie od Andrzeja! Julia za namową przyjaciółki weźmie się za Budzyńskego
Najnowsze