M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Terror w domu Anety i Olka! Ustawi męża i matkę, żeby mieć nad nimi kontrolę – WIDEO

2022-10-24 20:32

W 1680 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) zafunduje rodzinie prawdziwą szkołę przetrwania. Chodakowska sterroryzuje Iwonę (Hanna Śleszyńska) i Olka (Maurycy Popiel), a jej powrót do pracy w klinice nie okaże się taki prosty. Aneta wpadnie w panikę, będzie podglądać bliskich i każe im trzymać się grafiku, który stwory na chorych zasadach. W 1680 odcinku "M jak miłość" Iwona wścieknie się na córkę, a Olek nie pozna własnej żony. Aneta zrobi wszystko, byle rodzinka funkcjonowała jak w zegarku. Zobacz WIDEO z tych scen z 1680 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1680 - wtorek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w 1680 odcinku "M jak miłość" uprze się, że da radę pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem. Zostawi Boryska (Tymon Szkopek) pod opieką, ale zanim odda chłopca w ręce babci, przekaże rodzinie nowe zasady funkcjonowania. - Cześć, jestem! Możecie lecieć - przywita się od progu seniorka, ale Chodakowska od razu powstrzyma męża przed wyjściem i zaprezentuje bliskim plan działania. - Najpierw mała rodzinna narada. Opracowałam rozwiązania, które usprawnią nasz sposób działania i generalnie całą logistykę - pochwali się Aneta w 1680 odcinku "M jak miłość" i odsłoni matce oraz mężowi dużą tablicę z rozpisanym grafikiem i podziałem na ich trójkę. - Nie wiem... Chyba trochę przesadziłaś. Może jeszcze zrobisz nam szkolenie BHP? - zapyta ironicznie Iwona, ale Chodakowska nie odpuści. - Ja się czuję teraz jak w jakieś korporacji! Co ty myślisz, że jakbyś mi tego nie wypisała, to ja bym nie wiedziała, co mam robić? - zapyta Iwona, a między kobietami dojdzie do ostrej wymiany zdań.

Iwona i Olek obrażą się na Anetę w 1680 odcinku "M jak miłość"

Aneta tak czy siak uda się do kliniki, ale nie poinformuje matki, że zostawiła w domu kamery, przez które będzie podglądała, co robi i jak zajmuje się Boryskiem. Olek przyłapie żonę i wcale nie spodoba mu się jej zachowanie. - Aneta, ty zainstalowałaś w naszym domu kamery? - zapyta się Olek, kiedy w 1680 odcinku "M jak miłość" przyuważy żonę, która ogląda wideo z kamery, zainstalowanej w rodzinnym domu. - Nie... Tak... - wyjąka Chodakowska, która przyzna się do podglądania Iwony i Borysa. - Ja rozumiem, że zawsze miałaś obsesję na punkcie kontroli, ale to co się dzieje od kiedy urodził, się Borys, przechodzi ludzkie pojęcie! - powie zdruzgotany lekarz, ale Aneta nie zrozumie swojego błędu. 

Dopiero po powrocie do domu z kliniki, Chodakowska zmierzy się ze wściekłością matki, która zdenerwuje się na córkę za zamontowanie w domu kamer. Iwona bardzo obrazi się za takie traktowanie i wyjdzie z mieszkania. - Przyjmij moje wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym! - rzuci wściekła seniorka w 1680 odcinku "M jak miłość". Na szczęście terror w domu Chodakowskich ucichnie, bo Aneta pójdzie po rozum do głowy. 

M jak miłość. Terror w domu Anety i Olka! Chodakowska ustawi rodzinę, żeby chodzili jak w zegarku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze