M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Aneta skłóci całą rodzinę! Przez chorą fanaberię odwróci się od niej nawet Iwona – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-10-18 21:44

W 1680 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) skłóci całą rodzinę, a wszystko przez dziwny pomysł po podjęciu decyzji o powrocie do pracy. Olek (Maurycy Popiel) nie będzie zachwycony działaniem żony, która uzna, że najwyższy czas wrócić do kliniki i do wykonywania zawodu. W opiece nad synkiem Boryskiem (Tymon Szkopek) wesprze ją Iwona (Hanna Śleszyńska), ale po numerze, jaki odstawi Chodakowska w 1680 odcinku "M jak miłość", matka się od niej odwróci! Aneta mocno przesadzi i bardzo tego pożałuje.

"M jak miłość" odcinek 1680 - wtorek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1680 odcinku "M jak miłość" Aneta na poważnie wróci do wykonywania zawodu lekarza i nie będzie sobie wyobrażała, że ma całe dnie spędzać z synkiem. Oczywiście kocha Boryska, ale jej charakterek nie pozwoli na to, by zrezygnowała z kariery. - Ja nie sądziłam, że powrót do pracy będzie dla mnie taki trudny - powie Chodakowska w 1680 odcinku "M jak miłość".

- To wydobywa pewne cechy Anety, o których Olek mógł nie mieć pojęcia... To jest jakaś mieszanka kompletnie wybuchowa, która może być ciężka do przetrwania dla tej rodziny - komentuje Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Anetę, jak wszystkim, najbardziej przeraża poczucie braku kontroli, a jak dobrze wie każdy rodzić, nie wszystko i nie wszystkich zawsze da się kontrolować - dodaje Ilona Janyst.

Chore fanaberie Anety zniszczą rodzinę w 1680 odcinku "M jak miłość"?

Aneta wprowadzi do domu duże zmiany. Skoro ona zdecyduje się na powrót do pracy, ktoś cały czas będzie musiał pomagać jej z dzieckiem. Padnie na Iwonę, która zadeklaruje, że pomoże córce. Niestety nie przewidzi, że Chodakowska dostanie obsesji i zacznie kontrolować każdy jej ruch! Iwona i Olek przerażą się, kiedy w 1680 odcinku "M jak miłość" Aneta zaprezentuje im szczegółowy grafik, w którym rozpisze zadania i obowiązki rodzinne. Lekarz i seniorka aż oniemieją, bo Chodakowska zaplanuje im każdą sekundę życia, a to jeszcze nie koniec! 

- Aneta, ty zainstalowałaś w naszym domu kamery? - zapyta się Olek, kiedy w 1680 odcinku "M jak miłość" przyuważy żonę, która ogląda wideo z kamery, zainstalowanej w rodzinnym domu. - Nie... Tak... - wyjąka Chodakowska, która przyzna się do podglądania Iwony i Borysa. Działania Anety w końcu obrócą się przeciwko niej. Chodakowski będzie niezadowolony z postępowania żony, a Iwona wścieknie się, że córka nagrywa ją bez jej wiedzy. - Przyjmij moje wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym! - rzuci wściekła seniorka w 1680 odcinku "M jak miłość". 

- W życiu i w macierzyństwie i w godzeniu macierzyństwa z pracą chodzi o balans, o złoty środek i Aneta musi ten złoty środek również znaleźć - podsumowuje Ilona Janyst. 

M jak miłość. Aneta skłóci całą rodzinę! Przez chorą fanaberię odwróci się od niej nawet Iwona
Najnowsze