M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Ostra kłótnia Anety i Olka! Chodakowski zrozumie, że poślubił wariatkę

2022-10-21 11:31

W 1680 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 24.10.2022 o 20.55 w TVP2) Olek (Maurycy Popiel) już całkowicie straci cierpliwość do Anety (Ilona Janyst). Chodakowski przypadkiem odkryje, że żona zainstalowała w ich mieszkaniu kamerę, aby mieć podgląd na Boryska (Tymon Szkopek), co doprowadzi go do szału! W 1680 odcinku „M jak miłość” między małżonkami dojdzie do burzliwej kłótni, w czasie której padną zaskakujące słowa! Olek zrozumie, że poślubił chorą psychicznie kobietę, której każe się leczyć… Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1680 odcinku „M jak miłość” Aneta już do reszty zwariuje. Chodakowska postanowi zerwać ze wszelkimi stereotypami, że kobieta powinna siedzieć w domu z dzieckiem i postanowi wrócić do pracy na dobre, a obowiązki domowe i opiekę nad Boryskiem na Olka, Iwonę (Hanna Śleszyńska) i Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska). W tym celu stworzy specjalny grafik z podziałem zadań, a także zainstaluje w mieszkaniu 2 kamery, aby mieć podgląd na to, jak jej najbliżsi wykonują powierzone im obowiązki. W 1680 odcinku „M jak miłość” Aneta zacznie kontrolować swoją matkę nawet w czasie pracy, co nie ujdzie uwadze Olka, który przypadkiem odkryje jej tajemnicę i wpadnie w szał!

W 1680 odcinku „M jak miłość” Olek przyłapie Anetę jak przygląda się temu, co dzieje się w ich mieszkaniu. Chodakowski nie będzie miał żadnych wątpliwości, że żona zainstalowała tam kamery i natychmiast postanowi z nią to wyjaśnić. Oczywiście, Aneta nie będzie miała sobie nic do zarzucenia, co tylko dodatkowo zdenerwuje Olka…

- Kochanie, czy ty zainstalowałaś w domu kamerę? – spyta oburzony Olek.

- Nie! Może… 2 tak dla ścisłości – 1 w salonie a 2 w sypialni. No co to jest chyba normalne, że ja chcę się dowiedzieć co się dzieje z naszym dzieckiem? – uzna Aneta.

- Nie, to nie jest normalne. Ja rozumiem kochanie, że zawsze miałaś obsesję na punkcie kontroli, ale to co się dzieje, odkąd urodził się Borys, to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie – zdenerwuje się jeszcze bardziej w 1680 odcinku „M jak miłość”.

Wtedy w 1680 odcinku „M jak miłość” Aneta zrozumie, że w ten sposób nic nie ugra i przejdzie do ataku, po czym wyrzuci męża z gabinetu! W tym momencie Chodakowski nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że poślubił wariatkę, która powinna się leczyć!

- Tobie jest łatwo mówić, bo ty jesteś wiecznie w pracy albo wielce zmęczony, a synem się łaskawie zajmujesz w weekendy. Ogarniamy to tylko dlatego, że ja jestem mistrzynią organizacji – wyrzuci mu Aneta.

- To jak jesteś kochanie taką mistrzynią organizacji, to proponuję ci, abyś zorganizowała sobie wizytę u terapeuty – odburknie Olek.

Tuż po wyjściu Olka w 1680 odcinku „M jak miłość” Aneta wróci do podglądania matki i Boryska, ale nie na długo, gdyż Iwona również odkryje jej sekret i znajdzie w mieszkaniu kamerę! Kryńska wścieknie się na córkę i tak jak Olek uzna, że jest wariatką!

M jak miłość. Terror w domu Anety i Olka! Chodakowska ustawi rodzinę, żeby chodzili jak w zegarku
Najnowsze