M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Kryzys w małżeństwie Anety i Olka. Po narodzinach syna zmienią się nie do poznania – WIDEO

2022-10-12 10:52

W 1680 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) poczuje, że małżeństwo z Anetą (Ilona Janyst) nie jest już takie samo jak przed narodzinami małego Boryska (Tymon Szkopek). Chodakowska zmieni się nie do poznania, ale niestety nie na lepsze... Olek zacznie być przerażony tym, co wyprawia ukochana! W 1680 odcinku "M jak miłość" zacznie się kryzys u Chodakowskich? Aneta będzie wariować po narodzinach dziecka, bo jednocześnie postara się pogodzić macierzyństwo i pracę zawodową, a mąż nie poprze jej pomysłów.

"M jak miłość" odcinek 1680 - wtorek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1680 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek poczują, że w ich małżeństwie nie układa się już tak jak dawniej. Narodziny synka zmienią wszystko, a decyzje Anety zaszokują Chodakowskiego, któremu nie spodoba się, że ukochana chce pracować w klinice i zostawiać dziecko pod opieką Iwony (Hanna Śleszyńska). - Całe szczęście żyjemy już w takich czasach, że powrót mamy do pracy nie jest żadnym tematem tabu. Dla większości mam, które chcą wrócić do pracy jest to jakaś forma wewnętrznego rozdarcia, bo z jednej strony bardzo by się chciało zostać z maluchem, z drugiej spełniać jakieś swoje ambicje zawodowe - mówi Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość".

- Trochę Olek sobie tego nie wyobraża, a jednocześnie nie wyobraża sobie, że to on mógłby zrezygnować z pracy, więc jak to pogodzić... - mówi serialowy Chodakowski. - Trochę się dziwię, bo przecież Olek, wydawać by się mogło, jest takim współczesnym, wykształconym mężczyzną, a tu proszę! Jednak taki wewnętrzny patriarchalny straszek nam się pojawił. Anetka nie da sobie w kaszę dmuchać, nigdy! I w kaszę też nie - komentuje zachowanie Olka Aneta. 

Kryzys w małżeństwie Chodakowskich narośnie przez dziwne pomysły Anety w 1680 odcinku "M jak miłość"

Może wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że Aneta zacznie kontrolować całą rodzinę! Wymyśli każdemu specjalne zadania, a matkę zacznie traktować jak opiekunkę do dziecka, która musi jej pomagać. Punktem kulminacyjnym w "M jak miłość" będzie odkrycie Olka, który zauważy, że żona zamontowała w domu kamery i kontroluje wszystkich! - Aneta, ty zainstalowałaś w naszym domu kamery? - zapyta się Olek, kiedy w 1680 odcinku "M jak miłość" przyuważy żonę, która ogląda wideo z kamery, zainstalowanej w rodzinnym domu. - Nie... Tak... - wyduka Chodakowska, nieco zmieszana, że "wpadła" na gorącym uczynku. To wydarzenie spowoduje lawinę, bo Iwona też dowie się, co wyprawia córka i się od niej odwróci! Olek nie będzie zachwycony kierunkiem, w jakim zmierza to małżeństwo.

- Oczywiście, że Aneta przegina! - komentuje zachowanie swojej bohaterki Ilona Jansyt w "Kulisach M jak miłość". - Słowa takie jak: proszę, przepraszam, mamo, czy mogłabyś, są absolutnie niezbędne, a nie takie ciągłe kontrolowanie - dodaje aktorka. Na pewno jednak Chodakowscy postarają się jakoś dogadać i nie ma mowy o rozstaniu. Szczególnie, że niedawno zostali rodzicami.

M jak miłość. Aneta skłóci całą rodzinę! Przez chorą fanaberię odwróci się od niej nawet Iwona
Najnowsze