M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Jakub tylko Kasi wyzna, jak bardzo się boi. Poruszająca przysięga kochanków w obliczu śmierci – ZDJĘCIA

W 1680 odcinku "M jak miłość" zobaczymy rozdzierające serce sceny nocnej rozmowy Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Karski wyzna ukochanej jak bardzo się boi i czego. Okazuje się, że Jakub wcale nie śmierci lęka się najbardziej! Zakochani złożą sobie niesamowitą przysięgę, którą w finale 1680 odcinka "M jak miłość" przypieczętują pocałunkiem. Co sobie przysięgną Jakub i Kasia? Czy będą mogli dotrzymać tego przyrzeczenia? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie nowe ZDJĘCIA w GALERII!

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1680 "M jak miłość" zacznie się od poruszającej sceny w sypialni Kasi i Jakuba. Lekarka obudzi się w środku nocy i stwierdzi, że ukochanego nie ma obok niej w łóżku. Okaże się, że chory Kuba siedzi sam na podłodze pod szafą. W tym momencie Kasia usiądzie obok ukochanego i wtedy wyzna jej jak bardzo się boi i czego. Okazuje się, że Jakub wcale nie śmierci lęka się najbardziej!

Kasia do Jakuba w "M jak miłość": Będę przy tobie każdego dnia i o każdej godzinie

- Boję się - powie Jakub w 1680 odcinku "M jaki miłość". 

- Czego? - zapyta Kasia. 

- Najbardziej?

- Mhm...

- Tego, że mógłbym cię stracić - wyzna szczerze Kuba. 

W tym momencie 1680 odcinka "M jaki miłość" do oczu Kuby napłyną łzy i detektyw powie, jak ważną podjął decyzję. Będzie to jedna z najbardziej wzruszających scen w historii serialu!

- Ja... Będę walczył - zapowie Jakub łykając łzy.  

- Będę przy tobie - obieca Kasia ukochanemu. - Każdego dnia i o każdej godzinie. Przejdziemy przez to razem. Chodź...

W finale 1680 odcinka "M jaki miłość" Kasia i Jakub szczęśliwi pobiegną na Wisłe i tam w słońcu na plaży będą całować się tak, jakby zaraz miał skończyć się świat. Można śmiało powiedzieć, że cały odcinek tak naprawdę będzie należał tylko do kochających się ludzi, którzy postanowili zawalczyć ze śmiertelną chorobą. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1682: Syn Kingi i Piotrka śmiertelnie chory! Misiek straci przytomność na rękach ojca i będzie tylko gorzej - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia straci dziecko? Kinga uwierzy w tragedię kochanki Andrzeja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze