M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Marysia przyłapana na zdradzie! Wyzna wszystko w sadzie Lucjana, jak na spowiedzi – ZDJĘCIA

2022-10-14 12:09

W 1679 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zostanie przyłapana na zdradzie Artura (Robert Moskwa)! Wspólny wypad do sklepu z pierścionkami zaręczynowymi i obrączkami w Gródku z mężczyzną, który z całą pewnością nie jest jej mężem da wiele do myślenia przypadkowym obserwatorom. Zwłaszcza, że para nie będzie ukrywać łączącej ich zażyłości. Oczywiście temat natychmiast wróci do Grabiny i Marysia będzie musiała się gęsto tłumaczyć w sadzie Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz). Czy naprawdę Rogowska ma zamiar zdradzić swojego męża Artura i będzie się z tym publicznie obnosić w 1679 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1679 odcinku "M jak miłość" Marysia zostanie przyłapana na ulicy w dwuznacznej sytuacji z mężczyzną, który z całą pewnością nie jest jej mężem. Co więcej, para wybierze się wspólnie do sklepu z biżuterią, a po dokonaniu zakupów, zaczną okazywać sobie czułość! Ale w Gródku, ani w Grabinie nic się nie ukryje, więc prawda szybko wyjdzie na jaw. Co tak naprawdę będzie robiła Marysia na ulicy ze Staszkiem (Sławomir Holland)? 

To Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) razem z Żakiem (Krzysztof Tyniec) przyłapią Marysię w 1679 odcinku "M jak miłość" w dwuznacznej sytuacji w Gródku. Pani sołtys nie przepuści takiej afery i zmusi Marysię do wyznania całej prawdy w sadzie Lucjana.

Marysia i Staszek w M jak miłość" nie muszą się już ukrywać 

- Byłam dziś na zakupach w Gródku - zacznie Kisielowa w 1679 odcinku "M jak miłość". - I widziałam was!

- Nas? - zdziwi się Marysia. 

- Ciebie i Staszka... Oczywiście możesz liczyć na moją dyskrecję... Sama mam już pewien staż małżeński i rozumiem, ze po tylu latach możesz się trochę dusić... I taka delikatna odmiana raz na jakiś czas bardzo dobrze robi małżeńskim relacjom - doda Kisielowa z porozumiewawczym uśmiechem. - Ale muszę cię uprzedzić... Staszek jest niesłowny, łamie serca, sama to przerabiałam...

- Tak - Marysia odwróci się na chwilę, aby ukryć śmiech. - Pani Zosiu, nie musi pani niczego trzymać w tajemnicy, bo żadnej tajemnicy nie ma... 

- Chcesz powiedzieć, że Krystyna (Dorota Chotecka) i Artur już o tym wiedzą?!

- Tak - przyzna Rogowska.

Ujawniamy: Marysia w 1679 odcinku "M jak miłość" zostanie poproszona przez Staszka o pomoc w... zakupie obrączek na jego ślub z Krystyną! Były komendant będzie bardzo wdzięczny Rogowskiej za to, że zgodziła się poświęcić mu czas i razem kupili ładne obrączki. Dlatego też Staszek uściska i przytuli Marysię po wyjściu ze sklepu, a na tę scenę właśnie wejdą Kisielowa z Żakiem.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1678: Artur pożałuje małżeństwa z Marysią?! Drugi raz nie postąpiłby tak samo

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Najnowsze