M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Artur pożałuje małżeństwa z Marysią?! Drugi raz nie postąpiłby tak samo

2022-10-14 9:11

W 1678 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 17.10.2022 o 20.55 w TVP2) wizyta Rafała (Łukasz Twardowski) wywoła prawdziwą rewolucję u Rogowskich! Przyjaciel Mateusza (Krystian Domagała) zainspiruje ich do głębokiej refleksji nad życiem, która natychmiast udzieli się Basi (Karina Woźniak), ale i Arturowi (Robert Moskwa). W 1678 odcinku „M jak miłość” Rogowski zdecyduje się na szokujące wyznanie, które szczególnie dotknie Marysię (Małgorzata Pieńkowska). Takich słów z ust męża w życiu by się nie spodziewała! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku „M jak miłość” w Grabinie zjawi się Rafał, przyjaciel Mateusza ze statku, który zjawi się w rodzinnych stronach Mostowiaka, aby zapowiedzieć jego powrót. Mostowiakowie bardzo ciepło przywitają marynarza, który wywrze szczególne wrażenie na Basi, co nie ujdzie uwadze Marysi. Rogowska od razu zauważy, że Rafał wpadł w oko jej córce, ale ona szybko wyprowadzi ją z błędu i przyzna, że zainspirowała się jedynie życiem przyjacielem Mateusza, które zmusiło ją do wielu refleksji. W 1678 odcinku „M jak miłość” Basia pozazdrości Rafałowi, że odkrywa świat i wciąż podróżuje, a nie prowadzi nudne życie między domem, a pracą i sama zacznie mieć wątpliwości, co powinna zrobić ze swoim życiem.

- Jest tyle opcji. Jak mam wybrać, żeby potem nie żałować? – zacznie zastanawiać się Basia.

Wtedy w 1678 odcinku „M jak miłość” do ich rozmowy włączy się Artur, którego bardzo zaintryguje pytanie córki. Rogowscy wspólnie zaczną zastanawiać się jak powinien wyglądać idealny wybór, którego w przeszłości nie można by żałować. Marysia od razu stwierdzi, że podstawą są zgodność i bliskość, mając na względzie swoje długoletnie i szczęśliwe małżeństwo z Arturem, ale jej mąż będzie nieco innego zdania!

- A to dobre pytanie – jak wybrać, żeby potem nie żałować? – zainteresuje się Artur.

- Być w zgodzie z sobą, blisko siebie – uzna Marysia w 1678 odcinku „M jak miłość”.

Wówczas w 1678 odcinku „M jak miłość” Artur zdecyduje się na zaskakujące wyznanie. Rogowski przyzna żonie rację, ale uzna, że tak naprawdę jej argumenty nie są 100% gwarantem dobrego wyboru. Słowa Artura mocno zszokują Marysię, która od razu pomyśli, że mąż nie jest zadowolony z ich małżeństwa i natychmiast przywoła go do porządku!

- To też, ale z drugiej strony, wiesz nigdy nie masz pewności, jak na swoje decyzje spojrzysz za 10, 20 lat… – stwierdzi Rogowski.

- Artur! No co ty? – oburzy się Rogowska, ale po chwili w 1678 odcinku „M jak miłość” małżonkowie sami zaczną się z tego śmiać.

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Najnowsze