M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Łukasz na randce z Patrycją opowie o swoich byłych! Nie będzie mógł się powstrzymać - ZDJĘCIA

2022-10-18 20:42

W 1679 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 18.10.2022 o 20.55 w TVP2) Patrycja (Alżbeta Lenska) i Łukasz (Jakub Józefowicz) w końcu wybiorą się na pierwszą wspólną randkę po narodzinach Jasia (Aleksander Cacko), którą Argasińska zapamięta na długo. Ale nie ze względu na romantyczną scenerię czy ukochaną osobę u swojego boku tylko słowa Wojciechowskiego, które wszystko zepsują! W 1679 odcinku „M jak miłość” Łukasz zabierze Patrycję w miejsce, w którym jeszcze niedawno sam zabawiał się z dziewczynami. Oczywiście, od razu weźmie go na wspomnienia i nie omieszka nie pochwalić się tym Argasińskiej, która aż nie będzie mogła uwierzyć w to, co słyszy… Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJEĆ!

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1679 odcinku „M jak miłość” Patrycja i Łukasz będą mogli zapomnieć o romantycznych uniesieniach. Poranny seks nie dojdzie do skutku, gdyż intymne chwile przerwie płacz małego Jasia, a zakochani zrozumieją, że znalezienie czasu dla siebie przy małym dziecku stanowi nie lada wyzwanie. W końcu od narodzin Jasia nie byli na żadnej randce, a ich życie zmieniło się o 180 stopni i w niczym nie przypominało wcześniejszych schadzek. Wojciechowski skupił się na pracy i utrzymaniu rodziny, a Argasińska na wychowywaniu dziecka, przez co ich potrzeby zeszły na dalszy plan. Jednak w 1679 odcinku „M jak miłość” wszystko się zmieni, gdy z pomocą przyjdzie im Marta (Dominika Ostałowska).

W 1679 odcinku „M jak miłość” Robert (Krzysztof Tyniec) i Leon (Dariusz Toczek) zorganizują dla Zosi (Małgorzata Rożniatowska) niespodziankę z okazji jej imienin i wyprawią jej hucznego grilla! Oczywiście, na wyjątkową uroczystość zaproszą swoich sąsiadów – Patrycję, Łukasz i Jasia, ale również Rogowskich z Martą i przyszłych państwa Popławskich. Argasińska i Wojciechowski włączą się w przygotowania, a matka Łukasza, chcąc im pomóc zaproponuje, że zajmie się Jasiem, co zakochani w 1679 odcinku „M jak miłość” postanowią wykorzystać, aby wymknąć się na pierwszą randkę od narodzin syna i spędzić choć trochę czasu sam na sam!

W 1679 odcinku „M jak miłość” Łukasz zabierze Patrycję w piękne okoliczności przyrody i wspólnie z ukochaną zasiądą przy ognisku. Niestety, ich miłe chwile nie potrwają długo, a wszystko za sprawą Wojciechowskiego, który nie będzie umiał utrzymać języka za zębami! Łukasz nie będzie mógł się powstrzymać i „pochwali się” Patrycji, że zabrał ją w dokładnie to samo miejsce, do którego jeszcze do niedawna sprowadzał swoje byłe! Jego słowa aż wstrząsną Argasińską…

- No to i on. Nasz wyczekany, wspólny wieczór. Mamy niecałą godzinę na delektowanie się piękną scenerią pośród komarów – ucieszy się Łukasz.

- Nie narzekaj, niektórzy mają gorzej – uzna Patrycja.

- Wiesz, jak miałem kilkanaście lat to przyjeżdżałem tutaj do dziadków do Grabiny z dziewczynami na randki – przyzna z dumą.

- Nie wierzę. Przywiozłeś mnie tutaj, mamy pierwszą godzinę od dawna razem i myślisz o innych dziewczynach. Ile ich tu przyprowadziłeś? – oburzy się Argasińska.

- A nie było ich aż tyle. Bez przesady – „pocieszy” ją, a gdy Patrycja zacznie dopytywać to od razu spróbuje się ze wszystkiego wycofać - Nie byłem casanovą, dobra?

Oczywiście, Patrycja w 1679 odcinku „M jak miłość” nie uwierzy w tłumaczenia Łukasza, który zrozumie, że przegiął. Wojciechowski szybko spróbuje się zreflektować i zdecyduje się na poważne i szczere wyzwanie, którym ponownie przekona do siebie ukochaną…

- Ale nigdy nie przyprowadziłem kogoś takiego jak ty. Szczerze mówiąc, nie sądziłem, że można być aż tak zakochanym. Jesteś moim cudem, wiesz? – wyzna zakochany Łukasz, w związku z czym Patrycja wybaczy mu tą niefortunną wpadkę!

M jak miłość odcinek 1679 ZWIASTUN. Patrycja uwiedzie męża Kisilowej? Seks skandal w Grabinie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze