M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Brak seksu Łukasza i Patrycji zabije ich związek?! Ma dość życia z małym dzieckiem - ZDJĘCIA, WIDEO

Odcinek 1679 "M jak miłość" zacznie się od ceny, w której spragniony seksu z Patrycją (Alżbeta Lenska) Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie musiał "obejść się smakiem". Okazuje się, że życie z małym dzieckiem, które oznacza brak namiętności w ogóle, przerasta młodego Wojciechowskiego. Tak to będzie wyglądało w 1679 "M jak miłość", a jeszcze Patrycja ostrzeże kochanka, że tak będzie przez najbliższe 18 lat! Czy brak seksu dobije związek Łukasza i Patrycji? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1679 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie miał dość braku seksu z Patrycją. Kiedy Wojciechowski rano spróbuje amorów wszystko brutalnie przerwie Jaś, a Patrycja natychmiast porzuci kochanka w łóżku i zajmie się dzieckiem. Łukasz będzie naprawdę wkurzony i zapyta jak długo to jeszcze potrwa. A Patrycja nie będzie miała dobrych wieści dla niego. 

Łukasz w "M jak miłość" będzie musiał czekać na seks z Patrycją 18 lat?!

- Czy on ma wbudowany radar jakiś? - zapyta Łukasz w 1679 odcinku "M jak miłość", kiedy Jaś przerwie płaczem amory. 

- On po prostu wie, że musi być w centrum uwagi - odpowie Argasińska i porzuci napalonego kochanka w łóżku. - Prawda, Jasiu?

- Nie no, oczywiście, rozumiem... Al;e zastanawiam się, czy my jeszcze kiedykolwiek będziemy mieli jakiś poranek albo wieczór tylko dla siebie? - zapyta zniecierpliwiony Łukasz kochankę. 

- Mhm, za jakieś 18 lat...

- O Jezus... 

Później w 1679 odcinku "M jak miłość" Patrycja wyjdzie z Jasiem z pokoju, ale na odchodne rzuci, że może jednak tylko jakieś 3-4 lata potrwa taka sytuacja. W końcu zauważy, jak bardzo nieszczęśliwy i zły zostaje Łukasz, więc obieca mu, że może tego wieczoru im się uda. Trudno jednak bęzie oprzeć się wrażeniu, że Łukasz powoli ma dość życia z małym dzieckiem u boku. Czy brak seksu będzie początkiem końca związku, która urodził się z wielkiej namiętności?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1683: Lilka zacznie wypytywać wszystkich o Mateusza! Jaki ma plan niewierna żona Mostowiaka?

Anna Kerth w M jak miłość. Łukasz narazi się nowej szefowej! Wspólniczka Rogowskiego pozbędzie się go z przychodni?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze