M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Basia przez przyjaciela Mateusza opuści Rogowskich? Starszy marynarz z dzieckiem zawróci jej w głowie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-17 21:11

W 1678 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) od pierwszej chwili będzie oczarowana przyjacielem Mateusza (Krystian Domagała), marynarzem Rafałem (Łukasz Twardowski), który przyjedzie do Mostowiaków do Grabiny, żeby ogłosić im radosną nowinę. Ale dla 13-letniej córki Rogowskich nie to będzie ważne. Rafał, choć dużo od niej starszy, a do tego zajęty i z dzieckiem, tak bardzo spodoba się Basi, że w 1678 odcinku "M jak miłość" pod jego wpływem podejmie szaloną decyzję. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) aż zaniemówią gdy usłyszą o planach córki, który będzie chciała opuścić rodzinę! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

U Mostowiaków w 1678 odcinku "M jak miłość" pojawi się niespodziewany gość. Marynarz Rafał Kulesza, przyjaciel Mateusza ze statku, który pływała razem z Mostowiakiem po całym świecie, nagle zjawi się w Grabinie z zaskakującymi wieściami. To właśnie od niego Barbara (Teresa Lipowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowiedzą się, że wkrótce Mateusz zostanie ojcem chrzestnym! Podczas spaceru z Rogowską po sadzie Rafał wyjawi coś jeszcze na temat Mateusza i jego żony Lilki (Monika Mielnicka). Nie zaskoczy Marysi, ale utwierdzi ją w podejrzeniach, że małżeństwo Mostowiaków wcale się jeszcze nie skończyło. 

Przyjazd Rafała w 1678 odcinku "M jak miłość" wywoła euforię Basi, która na widok przystojnego, starszego o blisko 10 lat marynarza nie zapanuje nad emocjami. Od razu pobiegnie do sadu, by go poznać bliżej. - Właśnie wróciłam ze szkoły i babcia powiedziała, że przyjechał kolega Mateusza. Także musi mi pan wszystko opowiedzieć...

- Mów mi Rafał! A ty na pewno jesteś Basia? - zapyta przyjaciel Mateusza, który w 1678 odcinku "M jak miłość" zachwyci 13-latkę opowieściami o tym gdzie był, co widział i przeżył. Dla Basi historia Rafała będzie tak wciągająca, że nie zważając na to, co pomyślą rodzice postanowi, że także odmieni swoje nudne życie w Grabinie.

Marysia w 1678 odcinku "M jak miłość" zauważy także, że Basi wpadł w oko marynarz, który niedawno został ojcem, a do tego ma gdzieś w Polsce dziewczynę. - Spodobał ci się Rafał...- Mamo, co ty mówisz?! Rafał jest stary! - zaprzeczy Basia, lecz Rogowska będzie wiedziała swoje. - Eee tam, patrzyłaś w niego jak w obrazek!

- Bo to mega ciekawy gość. Ma super życie, podróżuje z Mateuszem, zwiedza świat. Azja, Afryka, Ameryka...Może ja też bym tak chciała. A nie zwyczajnie życie - szkoła, studia, potem praca... - przyzna Basia, która w 1678 odcinku "M jak miłość" uzna, że przyszła jest gotowa na życiowe zmiany, że chciałaby kiedyś opuścić rodzinę i Grabinę. - Ale w dorosłym życiu też tak można..

.- Wiem, ale jest tyle opcji. Jak mam którąś wybrać, żeby potem nie żałować? - zapyta matkę 13-latka, a Marysia zapewni córkę, że najważniejsze to kierować się sercem i być w zgodzie ze sobą. Co ciekawe Rogowscy wcale nie potępią planów Basi na przyszłość.

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Najnowsze