M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1676: Kasia i Jakub wezmą szybki ślub? Chory na białaczkę Karski nie będzie miał wyjścia - ZDJĘCIA

2022-09-27 22:25

W 1676 odcinku "M jak miłość" życie Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) zmieni się w jednej sekundzie! Kasia (Paulina Lasota) przekaże mu druzgocące wieści o białaczce! Z wyników badań Karskiego jasno wyniknie, że detektyw musi zmierzyć się z okrutną chorobą. W 1676 odcinku "M jak miłość" sprawa będzie tak poważna, że lekarka niemal natychmiast wspomni o ślubie i dzieciach! Kasia i Jakub zdecydują się na jak najszybszy ślub, byle tylko zdążyć przed fatalnymi konsekwencjami choroby? Życie Karskiego w jednej chwili zmieni się nie do poznania.

"M jak miłość" odcinek 1676 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1676 odcinku "M jak miłość" życie Kasi i Karskiego zmieni się bezpowrotnie. Lekarka słusznie kazała zrobić ukochanemu badania, ale nikt się nie spodziewał, że wyniki okażą się tak okrutne! Kasia jako pierwsza zauważyła dziwne objawy u narzeczonego. Zawroty głowy, krwawienie z nosa i osłabienie dały jej znaki, że musi przekonać ukochanego do badań. Stawska w 1676 odcinku "M jak miłość" odbierze wyniki, a kiedy wejdzie do mieszkania, jej mina powie detektywowi wszystko. Od razu zorientuje się, że jest źle! - Sprawdziłam twoje wyniki. Są... złe - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Kasi. - Jak... bardzo? - dopyta się Jakub. - Bardzo. Musisz natychmiast zacząć leczenie - skwituje. (...) Trzeba to jeszcze sprawdzić, powtórzyć badania... ale obawiam się, wyniki wskazują na to, że... to może być białaczka - doda lekarka, a atmosfera w pomieszczeniu zgęstnieje.  

Wstrząsająca diagnoza Karskiego spowoduje szybki ślub i dzieci?! W "M jak miłość" nastąpi prawdziwa rewolucja

Kasia w 1676 odcinku "M jak miłość" od razu oznajmi ukochanemu, że nie podda się bez walki! - Trzeba działać... Im szybciej, tym lepiej! Jak to dobrze, że uparłam się na te badania... I nawet jeśli ta diagnoza się potwierdzi... będziemy walczyć - oznajmi pewna swego Stawska. Chociaż zobaczy, że mina ukochanego nie zwiastuje optymizmu, spróbuje go jak najszybciej pocieszyć. Dojdzie nawet do tego, że poruszy kwestię ślubu i dzieci! Kiedy Kasia dowie się o poważnej chorobie detektywa, od razu zacznie mówić o scaleniu związku. - Będzie dobrze, zobaczysz... Weźmiemy ślub, doczekamy się gromadki dzieci, potem wnucząt... Zobaczysz... Wszystko będzie dobrze - oznajmi Kasia i trudno powiedzieć czy bardziej będzie chciała przekonać siebie, czy Jakuba. 

W życiu pary nastąpi rewolucja. Już nic nie będzie takie samo. Choroba Jakuba spadnie na ich związek nieoczekiwanie i spowoduje, że wszystko się zmieni. Chociaż spotykają się od niedawna, wydaje się, że naprawdę się w sobie zakochali. Ostatnio w "M jak miłość" zaręczyli się, a ze słów Kasi z 1676 odcinka "M jak miłość" wynika, że ślub może być szybciej, niż ktokolwiek by się spodziewał! Widzowie uwielbiają związek Kasi i Jakuba, więc istnieje spora szansa na szczęśliwe zakończenie wątku choroby detektywa. 

M jak miłość odcinek 1671: Szczęście Kasi i Jakuba nie potrwa długo! Zauważy pierwsze objawy choroby Karskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze