M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1676: Kasia i Jakub wezmą szybki ślub? Chory na białaczkę Karski nie będzie miał wyjścia - ZDJĘCIA

2022-09-27 22:25

W 1676 odcinku "M jak miłość" życie Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) zmieni się w jednej sekundzie! Kasia (Paulina Lasota) przekaże mu druzgocące wieści o białaczce! Z wyników badań Karskiego jasno wyniknie, że detektyw musi zmierzyć się z okrutną chorobą. W 1676 odcinku "M jak miłość" sprawa będzie tak poważna, że lekarka niemal natychmiast wspomni o ślubie i dzieciach! Kasia i Jakub zdecydują się na jak najszybszy ślub, byle tylko zdążyć przed fatalnymi konsekwencjami choroby? Życie Karskiego w jednej chwili zmieni się nie do poznania.

"M jak miłość" odcinek 1676 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1676 odcinku "M jak miłość" życie Kasi i Karskiego zmieni się bezpowrotnie. Lekarka słusznie kazała zrobić ukochanemu badania, ale nikt się nie spodziewał, że wyniki okażą się tak okrutne! Kasia jako pierwsza zauważyła dziwne objawy u narzeczonego. Zawroty głowy, krwawienie z nosa i osłabienie dały jej znaki, że musi przekonać ukochanego do badań. Stawska w 1676 odcinku "M jak miłość" odbierze wyniki, a kiedy wejdzie do mieszkania, jej mina powie detektywowi wszystko. Od razu zorientuje się, że jest źle! - Sprawdziłam twoje wyniki. Są... złe - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Kasi. - Jak... bardzo? - dopyta się Jakub. - Bardzo. Musisz natychmiast zacząć leczenie - skwituje. (...) Trzeba to jeszcze sprawdzić, powtórzyć badania... ale obawiam się, wyniki wskazują na to, że... to może być białaczka - doda lekarka, a atmosfera w pomieszczeniu zgęstnieje.  

Wstrząsająca diagnoza Karskiego spowoduje szybki ślub i dzieci?! W "M jak miłość" nastąpi prawdziwa rewolucja

Kasia w 1676 odcinku "M jak miłość" od razu oznajmi ukochanemu, że nie podda się bez walki! - Trzeba działać... Im szybciej, tym lepiej! Jak to dobrze, że uparłam się na te badania... I nawet jeśli ta diagnoza się potwierdzi... będziemy walczyć - oznajmi pewna swego Stawska. Chociaż zobaczy, że mina ukochanego nie zwiastuje optymizmu, spróbuje go jak najszybciej pocieszyć. Dojdzie nawet do tego, że poruszy kwestię ślubu i dzieci! Kiedy Kasia dowie się o poważnej chorobie detektywa, od razu zacznie mówić o scaleniu związku. - Będzie dobrze, zobaczysz... Weźmiemy ślub, doczekamy się gromadki dzieci, potem wnucząt... Zobaczysz... Wszystko będzie dobrze - oznajmi Kasia i trudno powiedzieć czy bardziej będzie chciała przekonać siebie, czy Jakuba. 

W życiu pary nastąpi rewolucja. Już nic nie będzie takie samo. Choroba Jakuba spadnie na ich związek nieoczekiwanie i spowoduje, że wszystko się zmieni. Chociaż spotykają się od niedawna, wydaje się, że naprawdę się w sobie zakochali. Ostatnio w "M jak miłość" zaręczyli się, a ze słów Kasi z 1676 odcinka "M jak miłość" wynika, że ślub może być szybciej, niż ktokolwiek by się spodziewał! Widzowie uwielbiają związek Kasi i Jakuba, więc istnieje spora szansa na szczęśliwe zakończenie wątku choroby detektywa. 

M jak miłość odcinek 1671: Szczęście Kasi i Jakuba nie potrwa długo! Zauważy pierwsze objawy choroby Karskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze