M jak miłość, odcinek 1676: Jakub Karski chory na białaczkę. Wyniki badań potwierdzą diagnozę Kasi - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1676: Jakub Karski chory na białaczkę. Wyniki badań potwierdzą diagnozę Kasi - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1676: Jakub Karski chory na białaczkę. Wyniki badań potwierdzą diagnozę Kasi - ZDJĘCIA

2022-09-21 22:14

W 1676 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) przejdzie badania krwi, które wykażą, że jest poważnie chory! Diagnoza Kasi (Paulina Lasota) zabrzmi jak wyrok śmierci dla Jakuba - to białaczka. Choroba Karskiego początkowo będzie dawała tylko niegroźne, lecz niepokojące objawy, lecz Kasia w 1676 odcinku "M jak miłość" analizując wyniki badań narzeczonego dojdzie do wniosku, że zostało im niewiele czasu, że Jakub umrze jeśli natychmiast nie podejmie leczenia. Tym samym szczęście narzeczonych legnie w gruzach! Tak jak i wspólne plany na przyszłość. Śmierć na zawsze ich rozdzieli? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA z 1676 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1676 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Jakuba Karskiego w 1676 odcinku "M jak miłość" spadnie na detektywa i jego narzeczoną Kasię jak grom z jasnego nieba. Niestety potwierdzą się najgorsze obawy Kasi, która zauważyła u Kuby sporo siniaków na ciele, a do tego doszły zawroty głowy, osłabienie i krwotoki z nosa. Stawska wymusi na ukochanym, żeby zgłosił się na badania krwi. Wyniki morfologii, które w 1676 odcinku "M jak miłość" dotrą do lekarki i które osobiście przekaże Jakubowi nie pozostawią żadnych złudzeń - Karski będzie chory na białaczkę.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1677: Rozpacz Magdy po zdradzie Andrzeja! Ukryje się przed Budzyńskim i dopuści do siebie tylko Kingę - ZDJĘCIA

Wyniki badań Jakuba w 1676 odcinku "M jak miłość" potwierdzą, że to białaczka!

Przerażona Kasi w 1676 odcinku "M jak miłość" będzie musiała na chwilę zapomnieć, że Jakub jest jej narzeczonym, mężczyzną, z którym chce wziąć ślub i spędzić resztę życia. W obliczu choroby Jakuba potraktuje go jak lekarka. - Sprawdziłam twoje wyniki badań. Są złe... - uprzedzi Kubę, traktując go jak każdego innego pacjenta. - Jak bardzo? - zapyta Karski, który lekceważył objawy choroby, bo zawsze bał się badań, igieł, pobierania krwi, szpitali i lekarzy.

- Trzeba działać. Musisz natychmiast zacząć leczenie. Trzeba to jeszcze sprawdzić, powtórzyć badania,  ale obawiam się, wyniki wskazują na to, że to może być białaczka - stwierdzi Kasi i w jej oczach w 1676 odcinku "M jak miłość" pojawią się łzy. Bo będzie świadoma tego, że choroba Jakuba może doprowadzić do jego śmierci, że białaczka oznacza konieczność podjęcia szybkiego leczenia. 

Zdruzgotany Jakub w 1676 odcinku "M jak miłość" zapyta Kasię jakie są rokowania, ale Stawska nie postawi żadnej diagnozy bez dodatkowych badań. Widząc strach wypisany na twarzy narzeczonego od razu go przytuli i pocieszy. - Będzie dobrze, zobaczysz... Weźmiemy ślub, doczekamy się gromadki dzieci, potem wnucząt... Wszystko będzie dobrze - jakby chciała przekonać też samą siebie, że Jakub przeżyje.

Sprawdź też: Krzysztof Kwiatkowski odejdzie z M jak miłość? Jakub Karski śmiertelnie chory! To były jego ostatnie zdjęcia na planie serialu - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Czy chory na białaczkę Jakub Karski z "M jak miłość" umrze?

Po diagnozie Kasi w 1676 odcinku "M jak miłość" chory Jakub rozpocznie walkę o życie ze śmiertelną chorobą. Niestety czas nie będzie działał na korzyść Karskiego. Na razie tajemnicą pozostaje czy Jakub umrze zanim weźmie ślub z Kasią, czy wątek tej pary czeka smutne zakończenie. Paulina Lasota w "Kulisach serialu M jak miłość" wspominała, że związek Kasi i Jakuba przejdzie trudną próbę.

- Ostatnie wydarzenia w życiu Kasi na pewno ją zaskakują, bo straciła już nadzieję, że na to, że może spotkać kogoś wyjątkowego, kogoś dobrego. Jest wdzięczna losowi za to. Niech ta chwila trwa jak najdłużej. Ale wiadomo, że po pięknych, słonecznych dniach musi spaść deszcz. Życie to jest sinusoida, więc raz jest lepiej, raz gorzej - zapowiedziała Paulina Lasota w "Kulisach serialu M jak miłość" gdzie pokazano zwiastun nowych odcinków.

M jak miłość odcinek 1671: Szczęście Kasi i Jakuba nie potrwa długo! Zauważy pierwsze objawy choroby Karskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze