M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1676: Aneta i Kasia połączą siły w walce z Karnowskim. Oskarżą lekarza o molestowanie! - ZDJĘCIA

2022-10-07 13:40

W 1676 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) i Kasia (Paulina Lasota) wezmą się za Karnowskiego (Mikołaj Bartosiewicz). Chodakowska zwierzy się koleżance z molestowania, którego była świadkiem! Obie lekarki uznają, że sprawa poszła za daleko, Arek musi ponieść odpowiedzialność za obrzydliwe zachowanie. W 1676 odcinku "M jak miłość" Aneta i Kasia rozkręcą aferę na pół szpitala, zaangażują w sprawę Olka (Maurycy Popiel), ale nie przewidzą jednej rzeczy. Mono się zdziwią tym, co usłyszą od Chodakowskiego.

"M jak miłość" odcinek 1676 - poniedziałek, 12.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1676 odcinku "M jak miłość" Aneta wróci do pracy w szpitalu, co nie bardzo spodoba się Olkowi. Chodakowski wolałby, żeby żona poświęciła się dziecku i została w domu. Ona jednak będzie nieugięta i kiedy tylko wróci do kliniki, od razu rozpęta zamieszanie. Wciągnie w to Kasię!

- (...) Obiecaj mi coś, odwlekaj ślub ile się da i pod żadnym pozorem nie daj się wrobić w dziecko, bo potem to już... - nie dokończy zwierzeń Aneta. - Chyba nie jest aż tak źle? - zapyta się z nadzieją Kasia. - Różowo też nie jest. Nie mogę wysiedzieć cały czas w domu, dlatego wracam do pracy jak najszybciej - oznajmi Chodakowska. 

Aneta powie Kasi o molestowaniu! W 1676 odcinku "M jak miłość" wezmą się za Arka

Kiedy Chodakowska i Stawska siądą na spokojnie porozmawiać, lekarki porozmawiają o tym, co wyprawia Karnowski. - Arek najzwyczajniej w świecie molestował pacjentkę - oznajmi z pełną powagą żona Olka. - Najpierw dotknął jej policzka, a potem ją objął i przytulił - doda. - Widziałam na własne oczy - przysięgnie Aneta. - Znałam go od najgorszej strony, ale żeby posunął się aż do tego?! - powie zdegustowana Kasia. - Chciałam tam od razu wejść i zrobić awanturę, ale oczywiście napatoczył się Argasiński a wiesz jak on go zawsze broni... - wyjaśni lekarka. Obie panie zdecydują natychmiast działać i zaciągną Karnowskiego na rozmowę. 

- Masz nam coś do powiedzenia? Tym razem przegiąłeś! Zgłosimy sprawę do ordynatora i rzecznika praw pacjenta - rzuci ostro Stawska w 1676 odcinku "M jak miłość". - Zwariowałyście? Dobra, sorry, nie mam czasu na głupoty - oznajmi Arek. - Widziałam jak obściskujesz pacjentkę! Przez przypadek zobaczyłam jak tulisz do siebie taką młodą dziewczynę, a ona nie wiedziała, jak się zachować - wyrzuci z siebie Chodakowska. - Młodą dziewczynę... Wy serio jesteście stuknięte - powie Arek, ale ostrą wymianę zdań przerwie Argasiński (Karol Strasburger). 

Olek sprowadzi na ziemię rozszalałe ze złości lekarki 

Kasia i Aneta pójdą ze sprawą molestowania do Olka, a Chodakowska zażąda od męża natychmiastowego działania. Nie przewidzi, że razem z koleżanką się błaźnią, a Arek tym razem jest niewinny! - Ta dziewczyna jest jego kuzynką... I dziękowała mu za to, że zapłacił za jej operację, a teraz się nią opiekuje - powie Olek w 1676 odcinku "M jak miłość". - Macie jeszcze jakieś pytania w tej sprawie? Ja akurat znam ją dobrze, bo sam ją przyjmowałem na oddział - doda Olek. - Tak że mam taką drobną prośbę do was... Jakbyście mogły udać się do Arka i go przeprosić - dopowie Chodakowski, co oczywiście nie podoba się Anecie. Temat molestowania zostanie zamknięty. 

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Najnowsze