M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1676: Aneta zostawi syna Boryska! Olek nie zrozumie decyzji żony – ZDJĘCIA

2022-10-05 12:35

W 1676 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 10.10.2022 o 20.55 w TVP2) Aneta (Ilona Janyst) już dłużej nie będzie chciała być mamą Boryska (Tymon Szkopek) na pełen etat. Chodakowska zdecyduje się na powrót do pracy, ale oczywiście o niczym nie powie Olkowi (Maurycy Popiel) tylko wszystko załatwi z Iwoną (Hanna Śleszyńska) za jego plecami! Jednak w 1676 odcinku „M jak miłość” prawda wyjdzie na jaw, a między Chodakowskimi dojdzie do awantury. Olek nie pogodzi się z decyzją żony o powrocie do pracy, a tym bardziej z porzuceniem Boryska, gdy jest jeszcze taki mały…

"M jak miłość" odcinek 1676 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1676 odcinku „M jak miłość” Aneta wróci do pracy w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger). Chodakowska będzie miała już dość siedzenia w domu z malutkim synkiem i postanowi skrócić swój urlop macierzyński, ale póki co zdecyduje się na pół etatu. Oczywiście, nie powie o swojej decyzji Olkowi, gdyż zda sobie sprawę, że jej mąż nie będzie zadowolony z jej powrotu do pracy. Tym bardziej, że ostatnio sam został ordynatorem klinki i przybyło mu wiele obowiązków, które pochłaniają coraz więcej czasu, dlatego wszystko załatwi za jego plecami. Aneta nie zostawi Boryska samego, dlatego w swój plan wtajemniczy matkę i wspólnie z Iwoną w 1676 odcinku „M jak miłość” wezmą Olka z zaskoczenia, przez co on nie będzie miał nic do gadania…

W 1676 odcinku „M jak miłość” Olek przed wyjściem do pracy postanowi wyręczyć Anetę w opiece nad Boryskiem, ale nie będzie mógł znaleźć butelki synka. Zamiast tego w łazience natknie się na elegancko ubraną Anetę, której widok bardzo go zaskoczy, ale nie tak jak wieść o tym, gdzie wybiera się jego żona!

- Ooo, a dokąd ty się wybierasz? – zdziwi się Olek.

- A do pracy – powie z dumą Aneta, czym wyprowadzi Olka z równowagi.

- Jak to do pracy? Kochanie, ja ci przypominam, że my mamy malutkie dziecko, a Argasiński zostawił mi na głowie cały oddział i spędzam teraz w szpitalu praktycznie 12 godzin dziennie, więc jak ty pójdziesz do pracy, to kto się nim zajmie? – oburzy się, ale w tym momencie w 1676 odcinku „M jak miłość” do ich mieszkania wejdzie Iwona.

Wtedy w 1676 odcinku „M jak miłość” Olek wpadnie w jeszcze większy szał. Chodakowski zrozumie, że został postawiony przed faktem dokonanym, co bardzo mu się to nie spodoba szczególnie, że chodzi tutaj o ich dziecko. Jednak Aneta wyjaśni mu, że nie miała innego wyjścia, gdyż doskonale zdawała sobie sprawę ze staroświeckiego męża, które w 1676 odcinku „M jak miłość” jeszcze bardziej da o sobie znać, co tylko utwierdzi Chodakowską w tym, że zrobiła dobrze!

- Widzisz, znalazłam rozwiązanie - uśmiechnie się Aneta. 

- Dogadałaś się z mamą, a mi nic nie powiedziałaś? – Olek zdenerwuje się jeszcze bardziej.

- Bo wiedziałam, jak zareagujesz, przecież ty w ogóle nie widzisz problemu, bo twoim zdaniem to, że kobieta siedzi z dzieckiem 24 godziny na dobę, to jest dla niej największe szczęście, prawda? – upewni się.

- A nie? – spyta retorycznie, czym tylko dodatkowo zdenerwuje Anetę.

- Dobrze, mamusiu dziękuję ci raz jeszcze. Chyba wszystko wiesz. Mleko dla Boryska jest w lodówce, jakby co, to dzwoń. Ja muszę lecieć, mam spotkanie w kadrach – pożegna się, po czym wyjdzie już nie odpowiadając na zaczepki Olka.

M jak miłość odcinek 1676 ZWIASTUN. Aleksandra zniszczona przez sektę Janka! Jakub dowie się od Kasi, że jest chory na białaczkę
Najnowsze

Materiał sponsorowany