M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Przyjaciółka Julii podpuści ją, żeby odebrała Magdzie Andrzeja! Podła Sylwia ma ukryty cel - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-03 20:39

W 1674 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) pogodzi się z tym, że Andrzej (Krystian Wieczorek) nie odejdzie od Magdy (Anna Mucha), żeby wychować z nią dziecko. Ale wtedy do akcji wkroczy przyjaciółka Julii, wyjątkowo perfidna Sylwia (Hanna Turnau), która już od dawna podpuszcza Malicką, by rozbiła małżeństwo Budzyńskiego. Decyzja Andrzeja w 1674 odcinku "M jak miłość" dla Julii oznacza, że nigdy z nim nie będzie. Sylwia postanowi jednak do tego nie dopuścić. Najpierw nastawi Julię przeciwko Magdzie, a potem posunie się jeszcze dalej, by żona Andrzeja poznała całą prawdę o zdradzie i ciąży. Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN z 1674 odcinka "M jak miłość" i sprawdź, co będzie dalej.

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przyjaciółka Julii w 1674 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli na to, żeby Andrzej wycofał się z obietnic danych ciężarnej Malickiej! Po ataku serca Magdy niewierny Budzyński zerwie kontakt z kochanką, będzie unikał spotkań z Julią nawet na sali sądowej. Wreszcie powie jej wprost, że nie ma na co liczyć, że będą kiedyś razem. Da jej alimenty na dziecko, będzie uczestniczył w jego wychowaniu, ale to wszystko. Nigdy nie odejdzie dla niej od Magdy, bo kocha żonę i to się nigdy nie zmieni.

Sylwia w 1674 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się, żeby Julia odpuściła sobie Andrzeja

Ponieważ Julia w 1674 odcinku "M jak miłość" powie o kilka słów za dużo, Andrzej zażąda, żeby nigdy więcej nie poruszała z nim tematu jego małżeństwa. Zostawi kochankę we łzach, z poczuciem klęski. Ale Julia sama nie zostanie. Natychmiast pojawi się przy niej Sylwia Kostecka, jedyna przyjaciółka, zdolna do wszystkiego, żeby Budzyński wziął odpowiedzialność za swoje czyny, za Julię i dziecko i stworzył z nią rodzinę.

Sylwia w 1674 odcinku "M jak miłość" kolejny raz nastawi Julię przeciwko Andrzejowi. Po tym jak Malicka wyznała jej jak wrobiła go w dziecko, jak na nowo się w nim zakochała, przyjaciółka uzna, że powinni być razem. A Magda w ogóle się tutaj nie liczy. - Nie, ja już nie mogę tego słuchać! Facet zachowuje się beznadziejnie i wobec ciebie i wobec swojej żony. A ty go jeszcze tłumaczysz i mówisz mu, co on ma robić?!

Przyjaciółka Julii w 1674 odcinku "M jak miłość" chce się pozbyć Magdy!

- Masz rację... Dla mnie najważniejsze jest, że on chce uczestniczyć w życiu tego dziecka. A czy on uratuje to swoje małżeństwo, czy nie... - powie zapłakana Julia, która w 1674 odcinku "M jak miłość" straci nadzieję, że zdobędzie Andrzeja. Jednak Sylwia dojdzie do wniosku, że tak nie może być, że Magda nie może mieć wszystkiego, a Julia zostanie z niczym. - Ale co cię obchodzi jego małżeństwo?! To dziecko to jest twoja szansa, żeby stworzyć z Andrzejem rodzinę. I skąd nagle ta szlachetność wobec jego żony?

Niespodziewanie w 1674 odcinku "M jak miłość" Julia zażąda od przyjaciółki, żeby nie mieszała się w jej sprawy z Andrzejem. - Sylwia, przepraszam cię, ale ja nie chcę rozmawiać na ten temat! I tak tego nie zrozumiesz...  Tyle tylko, że Sylwia nie posłucha i postanowi zniszczyć małżeństwo Budzyńskich, żeby Andrzej był wolny, cały dla Julii i ich dziecka.

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Najnowsze