M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Kamil przyciśnie Andrzeja, żeby powiedział Magdzie o zdradzie i ciąży Julii

2022-09-27 21:29

W 1674 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) pod wpływem nacisków Kamila (Marcin Bosak) powie wreszcie Magdzie (Anna Mucha), że ją zdradził z Julią (Marta Chodorowska) i będzie miał dziecko z kochanką? Już wiadomo jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja, ale zwiastun 1674 odcinka "M jak miłość" niczego nie wyjaśnia. Pijany Budzyński zadzwoni do żony z baru, by uprzedzić ją, że muszą poważnie porozmawiać. Wcześniej Kamil przyciśnie go, żeby załatwił w końcu sprawę z Magdą, bo atmosfera w kancelarii zrobi się nie do zniesienia. Zanim jednak Andrzej wróci do Magdy, ona już o wszystkim będzie wiedziała. Sprawdź, co wydarzy się w 1674 odcinku "M jak miłość" kiedy zdrada Andrzeja przestanie być tajemnicą!

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

To już pewne, że w 1674 odcinku "M jak miłość" Magda dowie się o zdradzie Andrzeja, ale Budzyński nie zdąży powiedzieć żonie o nocy z Julią, ciąży Malickiej, bo żona sama domyśli się prawdy! Wydarzenia, które rozegrają się u Budzyńskich będą nieuchronnie zmierzały do rozstania tej pary. Niestety w finale 1674 odcinka "M jak miłość" Magda odejdzie od Andrzeja, tuż po tym jak ten pijany wróci do domu i odważy się w końcu przyznać do zdrady. Wcześniej Budzyński zadzwoni do żony z baru i przez telefon zapowie, że czeka ich poważna rozmowa. Dla Magdy stanie się jasne, że chodzi o romans, Julię i ciążę kochanki! Nie zechce jednak słuchać żadnych wyjaśnień niewiernego męża.

Kamil w 1674 odcinku "M jak miłość" nie będzie już krył zdrady Andrzeja

Zanim Budzyńscy w 1674 odcinku "M jak miłość" rozstaną się, atmosfera w kancelarii będzie tak napięta, że przyjaciele Magdy i Andrzeja nie wytrzymają dłużej krycia jego zdrady. Pierwsza wybuchnie Anita (Melania Grzesiewicz), która pokłóci się z Kamilem, bo ten zabroni jej powiedzieć Magdzie prawdę. Wreszcie Kamil weźmie sprawy w swoje ręce i w 1674 odcinku "M jak miłość" zażąda od Andrzeja, by wreszcie załatwił sprawę z Magdą, wyznał żonie wszystko, bo to co się dzieje odbija się na ich pracy.

Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość" pokłóci się z Julią o Magdę

Naciski Kamila w 1674 odcinku "M jak miłość" sprawią, że Andrzej już nie będzie miał wyjścia. Zwłaszcza, że Julia także doleje oliwy do ognia. Kochanka Budzyńskiego wypomni mu, że Magda nadal o niczym nie wie, a ich dziecko potrzebuje ojca. Ostatecznie Budzyński pokłóci się z Julią o Magdę!

W 1674 odcinku "M jak miłość" uprzedzi kochankę, że nie nie będzie z nią rozmawiał o żonie. Zabolą go słowa Julii, która stwierdzi, że Magda i tak mu nigdy nie wybaczy zdrady. - Dość! To są moje sprawy i cokolwiek postanowię, dziecko na pewno na tym nie ucierpi. Dostaniesz alimenty, będę uczestniczył w jego życiu... Ale o moim małżeństwie nigdy więcej nie będę z tobą rozmawiał!

Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość" nie zdąży powiedzieć Magdzie, że ją zdradził

Po tej awanturze Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość" upije się w barze, po czym zadzwoni do Magdy, by wyznać jej prawdę o zdradzie i dziecku bez względu na konsekwencje.Tyle tylko, że Magda zamknie mu usta w decydującym momencie

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze