M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Werner przejrzy przyjaciółkę Julii! Sylwia odsłoni prawdziwą twarz przy dziecku - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-28 9:49

W 1673 odcinku "M jak miłość" Adam Werner (Jacek Kopczyński) przekona się jaka naprawdę jest Sylwia (Hanna Turnau), przyjaciółka Julii (Marta Chodorowska), która cały czas podpuszcza kochankę Andrzeja (Krystian Wieczorek), żeby odebrała Magdzie (Anna Mucha) męża! Los sprawi, że w 1673 odcinku "M jak miłość" Sylwia, która miała być wymarzoną partnerką Wernera, matką jego dzieci, odsłoni prawdziwą twarz i pokaże jaka jest wredna i nieczuła przy małej Poli (Hania Nowosielska). Adam kocha córkę Kamila (Marcin Bosak) jak własne dziecko, więc nic dziwnego, że po tym co zrobi Sylwia w 1673 odcinku "M jak miłość" szybko zakończy ich związek. Poznaj szczegóły jak do tego dojdzie i zobacz ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Sylwia w 1673 odcinku "M jak miłość" postawi sobie za cel połączyć Julię z Andrzejem, doprowadzić do tego, żeby ciężarna kochanka Budzyńskiego wychowała z nim dziecko i by Magda dowiedziała się prawdy o zdradzie męża i dziecku, które ma przyjść na świat lada moment! Po tym jak Julia zwierzy się Sylwii jak wrobiła Andrzeja w ciążę, ta uzna, że nie ma dłużej na co czekać i Magda musi o wszystkim wiedzieć. Dlatego w 1673 odcinku "M jak miłość" pod pretekstem spotkania z Wernerem odwiedzi nową kancelarię, gdzie stanie oko w oko z Magdą. Powie jej o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii? Nie odważy się, choć z fałszywym uśmiechem na ustach zapewni Budzyńską, że sporo o niej słyszała.

"Nieproszony" gość na randce Sylwii i Wernera w 1673 odcinku "M jak miłość"

Przebiegła Sylwia w 1673 odcinku "M jak miłość" wykorzysta naiwnego Wernera, który ma do niej słabość, żeby wybadać kiedy Budzyński wreszcie przyzna się Magdzie do zdrady i ciąży Julii, kiedy Malicka będzie miała go tylko dla siebie. Ale przyjaciółka Julii nie przewidzi jednego, że Werner na ich randce nie będzie sam. - Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale mała zmiana planów!

- Lubię być zaskakiwana... - odpowie Sylwia nieświadoma tego, co ją czeka. - Pola! Polciu! Pani Sylwia pójdzie z nami do parku... - Werner zawoła córkę Kamila, która w 1673 odcinku "M jak miłość" dołączy do niego i Sylwii podczas romantycznego spaceru. Wybranka Adama będzie robiła dobrą minę do złej gry. Szczerze nie znosi dzieci, a obecność Poli będzie jej działała na nerwy. 

Sylwia w 1673 odcinku "M jak miłość" wyciągnie z Wernera co planuje Andrzej wobec Julii

Mimo niechęci do Poli w 1673 odcinku "M jak miłość" Sylwia wyciągnie z Wernera szczegóły planów Andrzeja wobec Julii. - Widziałam się dzisiaj z Julią. Właśnie wyszła ze szpitala. Ona biedna nawet nie wie co Andrzej zamierza zrobić. Ty wiesz coś na ten temat?

- Nic mi nie mówił. Nie wiem, myślę, że... Zresztą nieważne...

- Powiedz, wiesz, że nie puszczę tego dalej. Tajemnica adwokacka...

- Andrzej sam nie wie, co ma robić. On jeszcze nic Magdzie nie powiedział. Myślę, że jak to się wyda, to będzie totalna katastrofa... - stwierdzi Werner, który w 1673 odcinku "M jak miłość" poczuje się przytłoczony tajemnicą Budzyńskiego. Nagle do Sylwii podbiegnie Pola, która niechcący wytrze umazaną w gofrze rękę o jej spódnicę. 

Sylwia odsłoni prawdziwą twarz w 1673 odcinku "M jak miłość"

To wystarczy, żeby 1673 odcinku "M jak miłość" przyjaciółka Julii straciła nad sobą panowanie i pokazała Wernerowi jaka jest naprawdę. - Cholera jasna! Matko, te dzieciaki! - rzuci do Poli. W jednej chwili Werner zrozumie, że Sylwia nie nadaje się ani na matkę jego dzieci, ani na partnerkę. Jeszcze tego samego dnia oczaruje go inna kobieta, Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), była Kamila (Marcin Bosak), biologiczna mama Poli.

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
Najnowsze