M jak miłość, odcinek 1664: Nagły zwrot w życiu Uli i Bartka. Odkryją spiralę kłamstw i wreszcie dojdą do prawdy – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1664: Nagły zwrot w życiu Uli i Bartka. Odkryją spiralę kłamstw i wreszcie dojdą do prawdy – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Nagły zwrot w życiu Uli i Bartka. Odkryją spiralę kłamstw i wreszcie dojdą do prawdy – ZDJĘCIA

2022-05-26 12:57

W 1664 odcinku "M jak miłość" nastąpi szokujący zwrot akcji w życiu Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Wrócą z gór, gdzie dochodzili do siebie po śmierci Jakubczyka (Michał Breitenwald), ale w Grabinie czeka ich niemały szok. Testament ojca zaginął, Ula usłyszy podejrzane informacje o Horbaczewskim (Zbigniew Jaremko), który zażąda od niej pieniędzy, a Bronek okaże się bogatszy, niż ktokolwiek sądził. Lisieccy będą musieli dość do prawdy, ale ta może okazać się okrutna...Ula musi rozszyfrować zagadkę śmierci ojca.

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek wrócą z odpoczynku w górach. Oboje bardzo tego potrzebowali, bo w krótkim czasie zmarło aż troje ich bliskich. Musieli opłakać śmierć Jakubczyka oraz Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Wrócą do Grabiny, ale na miejscu zaczną się kłopoty. Ula pojedzie po rzeczy ojca do Horbaczewskiego, który potraktuje ich jak wrogów!

- Zabierajcie wszystko. Nie prowadzę tu magazynu, nie będę przechowywał wam rzeczy. Tak poza tym, pani ojciec był mi winien pieniądze. Ostatnio zajrzałem do zeszytu i pani ojciec zalegał z opłatami, za elektryczność w ogóle nie płacił... Prąd teraz cholernie podrożał, do tego odsetki... Jestem stratny jak nic! - oznajmi bezczelny Horbaczewski, ale świadkiem rozmowy stanie się Ziętara (Mariusz Luszowski), który potem spotka Ulę na cmentarzu i powie jej prawdę o działaniach mężczyzny.

- Widziałem panią kilka razy jak przyjeżdżała pani do ojca - powie Ziętara na przy grobie Jakubczyka. - A dobrze go pan znał? - zapyta kobieta. - Właściwie to poznałem go dopiero jak zamieszkał u Horbaczewskiego, a na niego to niech pani uważa... Jest cwany, kuty na cztery nogi i nie mówi wam wszystkiego. Pani ojciec wspominał mi o testamencie, że zapisał coś dla pani i na pewno się pani z tego ucieszy. (...) Niech pani dociśnie Horbaczewskiego, mówię pani. Rękę dam sobie uciąć, że on wie coś więcej - wyjawi Ziętara. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Ula zostanie matką! To dziecko uratuje życie jej i Bartkowi – WIDEO, ZDJĘCIA

Ula w 1664 odcinku "M jak miłość" zacznie intensywnie rozmyślać nad tajemnicą śmierci ojca i zwierzy się ze wszystkiego Bartkowi. - A co jeśli twój tato naprawdę coś ci zostawił? - zapyta się Bartek, kiedy razem z żoną będą wracali autem. - To bądźmy racjonalni, co on mógł zostawić poza kilkoma napisanymi słowami? Przecież on nic nie miał... - powie Ula, ale po chwili dojdzie do niej, że znalazła się w pułapce. Horbaczewski kłamie jak z nut, a Lisiecka przypomni sobie słowa ojca o testamencie i drogocenna moneta, którą Jakubczyk podarował Kalince (Oliwia Kępka) przed śmiercią. 

Przeczytaj: Andrzej po zdradzie odejdzie z M jak miłość? Krystian Wieczorek pochwalił się inną kobietą u konkurencji - ZDJĘCIA

Lisieccy zawrócą i w 1664 odcinku "M jak miłość" raz jeszcze pojadą do Horbaczewskiego. Ula poważnie z nim porozmawia, ale usłyszy tylko kolejną dawkę kłamstw. - Naprawdę chciałbym pomóc, ale nic nie wiem o żadnym testamencie - uprze się mężczyzna w 1664 odcinku "M jak miłość". - Ojciec przed śmiercią mówił, że pozostawił dla mnie spadek. Mam powody wierzyć, że tak było, bo dał mojej córce przed śmiercią to, powiedział, że ma więcej - wygarnie Ula i pokaże sąsiadowi Bronka monetę, ale on nie przestanie kłamać. Ula nie zostawi tak tej sporawy, ale sytuacja rozwinie się dopiero w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022.

M jak miłość. Ula okradziona z majątku ojca! Oszust Horbaczewski zabierze jej spadek po Jakubczyku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze