Andrzej po zdradzie odejdzie z M jak miłość? Krystian Wieczorek pochwalił się inną kobietą u konkurencji - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Andrzej po zdradzie odejdzie z M jak miłość? Krystian Wieczorek pochwalił się inną kobietą u konkurencji - ZDJĘCIA

Andrzej po zdradzie odejdzie z M jak miłość? Krystian Wieczorek pochwalił się inną kobietą u konkurencji - ZDJĘCIA

Andrzej odejdzie z "M jak miłość"? Po zdradzie Magdy (Anna Mucha) na grającego jej męża Krystiana Wieczorka posypały się gromy. Fani są oburzeni skandalem, który wybuchł w małżeństwie idealnym Budzyńskich i ohydną zdradą Andrzeja. Podczas kiedy zbliża się finał sezonu "M jak miłość", w którym Magda powie, że kolejnego ciosu od losu nie przeżyje, grający jej męża gwiazdor pochwalił się na swoim profilu na Instagramie sesją zdjęciową z zupełnie inną kobietą! Czy Wieczorek po cichu zniknie do konkurencji? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Z "M jak miłość" zniknie Andrzej Budzyński ? Niepokojące zdjęcia Wieczorka

Andrzej w "M jak miłość" zdradził Magdę. Złamał tym samym serca nie tylko przyjaciół, ale przede wszystkim fanów. Związek Budzyńskich był przez lata postrzegany jako idealny, a tu taka paskudna historia! Wystarczył jeden wyjazd na konferencję z dawną koleżanką Julią (Marta Chodorowska) i już Magda została zdradzona, a kochanka twierdzi, że jest w ciąży. Jak chora na serce Magda to przeżyje?

Tymczasem Andrzej z "M jak miłość" opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z jeszcze inną piękną kobietą i wygląda na nich, że będzie się żenił! Czy to oznacza zmianę stacji na konkurencyjną  i ucieczkę aktora do zupełnie innego serialu? 

Zobacz też; M jak miłość, odcinek 1664: Testament ojca Uli ujawniony. Horbaczewski przejął skarb Jakubczyka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na ZDJĘCIACH na profilu Wieczorka występuje on w towarzystwie Karoliny Gorczycy. Aktorzy grali już razem parę Pawła Anuszkiewicza i Ankę Szostakowską w serialu Polsatu "To nie koniec świata". Czy gwiazdor "M jak miłość" po kompromitacji Andrzeja salwuje się ucieczką do tamtej pozycji?

- Czy jest jakaś szansa, ze powstanie 3 sezon "To nie koniec świata"? - zapytał jeden z fanów Wieczorka na jego instagramowym profilu. 

- Nie ma takiej szansy. Ale z sentymentem wracam do tej historii - odpisał Wieczorek i oznaczył ZDJĘCIA na Instastory #zcheciąbymwrócił. 

Tak więc możemy być spokojni, że Andrzej i Magda zostają w "M jak miłość" i po wakacjach będą mierzyć się z konsekwencjami seks skandalu z Julią. 

Nie przegap: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

M jak Miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze