M jak miłość, odcinek 1664: Horbaczewski to oszust! Sąsiad Jakubczyka ukradnie Uli cały majątek po ojcu! Spotka go za to coś strasznego - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1664: Horbaczewski to oszust! Sąsiad Jakubczyka ukradnie Uli cały majątek po ojcu! Spotka go za to coś strasznego - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Horbaczewski to oszust! Sąsiad Jakubczyka ukradnie Uli cały majątek po ojcu! Spotka go za to coś strasznego - WIDEO, ZDJĘCIA

W 1664 odcinku "M jak miłość" zobaczymy na własne oczy, że "przyjaciel" zmarłego Jakubczyka (Michał Breitenwald) to zwykły oszust! Horbaczewski okradnie Ulę (Iga Krefft) z całego majątku po ojcu i będzie się cieszył licząc potajemnie skarby. Złodziej (Zbigniew Jaremko) ukryje też przed Ulą prawdziwy testament Jakubczyka. Ale radość oszusta nie potrwa długo. W 1664 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek (Arkadiusz Smoleński) dostaną wiele znaków, które podpowiedzą im, gdzie szukać spadku i dopadną Horbaczewskiego! Jak do tego dojdzie? Zobacz koniecznie co mówią gwiazdy na WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" cała prawda o spadku po Jakubczyku wyjdzie na jaw! Zacznie się tego, że Ula i Bartek wybiorą się na cmentarz do ojca, gdzie tajemniczy Ziętara zwróci ich uwagę na Horbaczewskiego. I będzie miał rację, bo my zobaczymy jak "przyjaciel" i sąsiad zmarłego ojca Uli chowa przed wszystkimi majątek!

To właśnie Horbaczewski w 1650 odcinku "M jak miłość" przeszukiwał dom zmarłego Jakubczyka zaraz po jego śmierci. I jak zobaczymy w 1664 odcinku serialu znajdzie wszystko, co ojciec przeznaczył dla Uli!

Zobacz też: M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

- Pani ojciec wspominał mi o testamencie - usłyszy Ula na cmentarzu od Ziętary w 1664 odcinku "M jak miłość". 

- Wydaje mi się, że on nie zdążył go spisać - odpowie Ula. 

- Niech pani dociśnie Horbaczewskiego, mówię pani! - poradzi Uli życzliwy człowiek. 

W 1664 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak zadowolony z kradzieży oszust Horbaczewski chowa do drewnianej skrzynki testament ojca Uli i cenne monety, które zostawił dla córki! Ale Lisieckiej będzie kłamał w żywe oczy!

- Wierzę, że ojciec chciał naprawić krzywdy, które pani wyrządził, miał wyrzuty sumienia... Ale oboje wiemy, jaki był Bronek - oszust Horbaczewski okłamie Ulę w 1664 odcinku "M jak miłość". 

- Ula jest nauczona przez życie, że wiele osób będzie próbowało ją wykiwać - ujawnia Iga Krefft w "Kulisach M jak miłość". - Myślę więc, że Ula nie jest zaskoczona, że przy okazji śmierci ojca ktoś spróbuje na tym zyskać coś więcej.. 

- Ludzie w momencie, kiedy mają szansę na przywłaszczenie sobie pieniędzy, czy jakiś drogocennych rzeczy, wtedy zaczynają się zachowywać dziwnie. I wychodzi ta natura taka chciwa - komentuje Smoleński w "Kulisach M jak miłość". - Sytuacja jest dziwna. Bartek to zauważa i jego charakter nie pozwoli mu, żeby to tak zostawić w spokoju tego Horbaczewskiego - zdradza serialowy Bartek. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1663: Koniec Budzyńskiego. Wpadnie w histerię na myśl o ciąży Julii, a Magda przyłapie ciężarną Malicką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Ula okradziona z majątku ojca! Oszust Horbaczewski zabierze jej spadek po Jakubczyku
Najnowsze