M jak miłość, odcinek 1664: Barbara traci wzrok? Tylko dzięki Basi dowie się, co napisał Mateusz - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1664: Barbara traci wzrok? Tylko dzięki Basi dowie się, co napisał Mateusz - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Barbara traci wzrok? Tylko dzięki Basi dowie się, co napisał Mateusz - ZDJĘCIA

W 1664 odcinku "M jak miłość" zacznie się wielki dramat Barbary (Teresa Lipowska). Gdyby nie obecność Basi (Karina Woźniak), Mostowiakowa nie byłaby sama w stanie przeczytać wiadomości od ukochanego Mateusza (Krystian Domagała)! Na szczęście młoda Rogowska pospieszy z pomocą i odczyta babci tekst na telefonie. Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach Barbarę czeka skomplikowane leczenie? Sprawdź co już wiemy o dramacie Mostowiakowej, który zacznie się w 1664 odcinku "M jak miłość" i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1664 "M jak miłość" zacznie się od sceny, w której Barbara nie może samodzielnie przeczytać wiadomości od Mateusza! Będzie to wyjątkowo dramatyczny moment - Mostowiakowa nie będzie mogła się doczekać, żeby zobaczyć, co napisał jej ukochany wnuk, za którym usycha z tęsknoty. Ale gdyby nie pomoc Basi, nie byłaby w stanie samodzielnie poznać wieści. Co się stanie ze wzrokiem Barbary?

Barbara w 1664 odcinku "M jak miłość" niezwykle ucieszy się, kiedy zobaczy na swoim telefonie wiadomość od Mateusza. Niestety, kiedy wejdzie w treść nie będzie w stanie poznać wieści! Na szczęscxie u boku babci pojawi się Basia, która uratuje sytuację. 

Czytaj też: M jak miłość. Paweł dowie się o dziecku Franki i weźmie się za Magdę? Oboje będą zdradzeni i tak się pocieszą - ZDJĘCIA

- Basieńko, dobrze, że jesteś... Dostałam od Mateusza maila i zdjęcia - ucieszy się Barbara w 1664 odcinku "M jak miłość" na widok wnuczki. - Ale te literki są tak maleńkie, że ledwo widzę... - przyzna się od razu do słabości. 

Basia zaproponuje w 1664 odcinku "M jak miłość", że przyniesie komputer, ale Barbara będzie zbyt niecierpliwa i poprosi, aby natychmiast przeczytała wieści od Mateusza. Czy ta scena zwiastuje poważne kłopoty Mostowiakowej ze wzrokiem po wakacjach 2022? 

Zobacz koniecznie: Powrót Mateusza do M jak miłość potwierdzony! Po wakacjach młody Mostowiak wróci do Grabiny i niewiernej Lilki - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Ula i Bartek odkryją prawdę o testamencie Jakubczyka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze