M jak miłość, odcinek 1664: Mateusz pokaże Barbarze jak się zmienił! Prześle dowód, że nadal kocha Lilkę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1664: Mateusz pokaże Barbarze jak się zmienił! Prześle dowód, że nadal kocha Lilkę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Mateusz pokaże Barbarze jak się zmienił! Prześle dowód, że nadal kocha Lilkę - ZDJĘCIA

2022-05-24 21:47

W 1664 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) dostanie nowe wieści od Mateusza (Krystian Domagała), który od roku pływa na statku po całym świecie i tak zarabia na życie. Teraz młody Mostowiak wyruszy w rejs z Indii do Afryki i odezwie się do babci, żeby pokazać jak bardzo się zmienił od czasu wyjazdu z Grabiny i jak teraz wygląda. Zdjęcia Mateusza w 1664 odcinku "M jak miłość" to będzie nic w porównaniu z tym co Barbara zobaczy w kajucie wnuka. Z pomocą wnuczki Basi (Karina Woźniak) wypatrzy tam także fotki Lilki (Monika Mielnicka). Przerazi się na sam widok niewiernej żony Mateusza i dotrze do niej jeszcze straszniejsza prawda o małżeństwie Mostowiaków. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" Lilka wróci do Grabiny po roku spędzonym na podbijaniu świata z bogatym kochankiem z Australii, a w tym czasie do Barbary dotrze, że Mateusz nie przestał wcale kochać niewiernej żony! Los sprawi, że powrót Lilki zbiegnie się w czasie z kolejnymi wiadomościami od młodego Mostowiaka, który raz na jakiś czas kontaktuje się z babcią i rodziną, by zapewnić, że u niego wszystko w porządku i nic złego się nie dzieje. Tak będzie też w 1664 odcinku "M jak miłość" kiedy Barbara odbierze maila od Mateusza. 13-letnia Basia pomoże seniorce obejrzeć zdjęcia, które przyśle jej wnuk.

Barbara ucieszy się, że Mateuszowi się układa, ale w 1664 odcinku "M jak miłość" znów ogarnie ją dziwne przeczucie, że wydarzy się coś niedobrego i że ma to związek z jej najbliższymi. Wiadomość od Mateusza wcale jej nie uspokoi. Bo jak podaje swiatseriali.interia.pl młody Mostowiak popłynie właśnie w długi rejs z Indii do Republiki Południowej Afryki. Niestety nic nie będzie wskazywało na to, że szybko wróci do Grabiny i do rodzinnego domu.

"Płyniemy właśnie z Bombaju do Kapsztadu i melduję, że u mnie wszystko w porządku! Wysyłam kilka zdjęć - zobacz, jak tu pięknie... I jedno, które zrobił mi kumpel, z którym mieszkam w kajucie. Babciu, jak zdrowie? Tęsknię za Tobą i całą rodziną, dałbym się pokroić za Twoje gołąbki... Kończę, ściskam Cię mocno i czekam na wiadomość od Ciebie" - przeczyta Barbara.

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1664: Marysia przywita Lilkę w Grabinie i się zacznie. Żona Mateusza nie spodziewa się takiej reakcji Mostowiaków

Zdjęcia Mateusza w 1664 odcinku "M jak miłość" będą dowodem na to, że dobrze mu się teraz wiedzie, że wygląda na szczęśliwego. Będzie opalony, zmężnieje jeszcze bardziej, a Basia z trudem rozpozna w nim swojego kuzyna. Nagle córka Rogowskich dostrzeże w kajucie Mateusza coś dziwnego. - Widzisz, babciu? To jest chyba zdjęcie Lilki. Co Mateusz nadal je trzyma? Jeszcze może trochę powiększę. Ale to Lilka, prawda? - zauważy spostrzegawcza Basia.

Wystarczy tylko, że w 1664 odcinku "M jak miłość" Barbara rzuci okiem na telefon, by stało się dla niej jasne, że Mateusz wciąż ma Lilkę blisko siebie, że wcale nie zapomniał o żonie, która go zdradziła i porzuciła w tak okrutny sposób dla starszego, bogatego kochanka. Seniorka rodu Mostowiaków przerazi się nawet, że jej wnuk wciąż kocha Lilkę, choć ta tak go skrzywdziła. Co prawda Mateusz i Lilka nie mają jeszcze rozwodu, wciąż są małżeństwem, ale Barbara za nic w świecie nie chciałaby, by ktoś taki jak Lilka znów był częścią jej rodziny!

Od 1664 odcinka "M jak miłość" Lilka wróci do Grabiny na stałe, tak jak Monika Mielnicka do obsady serialu. Na razie jednak nic nie wiadomo o powrocie Mateusza. Krystian Domagała pytany przez jedną z fanek na Instagramie o to czy wróci do "M jak miłość" napisał tylko: "Chciałbym to wiedzieć". Jeśli już to dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Najnowsze