M jak miłość, odcinek 1664: Lilka gorzko zapłacze nad swoją głupotą. Porzuciła Mateusza i teraz za to zapłaci - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1664: Lilka gorzko zapłacze nad swoją głupotą. Porzuciła Mateusza i teraz za to zapłaci - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Lilka gorzko zapłacze nad swoją głupotą. Porzuciła Mateusza i teraz za to zapłaci - WIDEO, ZDJĘCIA

W 1664 odcinku "M jak miłość" do Grabiny wróci Lilka (Monika Mielnicka). Przez pewien czas żona Mateusza (Krystian Domagała) będzie błąkać się po okolicy, ukryta pod czapką z daszkiem. Lilka nie będzie miała odwagi spojrzeć nikomu w oczy! Ostatecznie młoda pani Mostowiak wparuje do domu matki Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) w najgorszym możliwym momencie i zacznie szlochać. Lilka nie tylko zniszczy najważniejszy moment w życiu matki. Ona zrozumie w 1664 odcinku "M jak miłość", że kilka miesięcy temu zrujnowała resztę swojego żywota!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" na przystanku w Grabinie wysiądzie smutna dziewczyna w czapce z daszkiem i w za dużej puchowej kurtce. Ślad po pewnej siebie kochance milionera zaginie i tylko Marysia rozpozna w podróżniczce żonę Mateusza. Lilka wróci jako złamana kobieta z potężną winą wymalowaną na twarzy.

 - Lilka jest trochę jak "syn marnotrawny". Wstydzi się wrócić do domu rodzinnego, nie wie, co tak naprawdę się wydarzy - ujawnia Monika Mielnicka w kulisach "M jak miłość". - Na pewno jest jej ciężko spojrzeć w oczy swojej matce, która ostrzegała ją przed tym wszystkim a ona zrobiła, tak jak zrobiła. Boi się, czy mam ją przyjmie, czy tak naprawdę będzie chciała ją znać!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1662: Kamil zdradzi Anitę jak Andrzej Magdę? Każe mu wyznać całą prawdę – ZDJĘCIA

Lilka przez pewien czas w 1664 odcinku "M jak miłość" będzie błąkała się po Grabinie bez celu, nie mając odwagi spojrzeć w oczy własnej matce. Kiedy jednak, za radą Marysi zdecyduje się wkroczyć do domu w najgorszym możliwym momencie. Jednak Krystyna rzuci wszystko i powita wyrodną córkę z otwartymi ramionami. I wtedy wszystko, co Lilka dusiła w sobie puści i potoczy się z wielką tamą łez! 

- Dlaczego cię nie posłuchałam?! Byłam taka głupia, naiwna... Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził. Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone i żebym się wyprowadziła... Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka rozbiłam swoje małżeństwo! Nie mogę sobie darować, wszyscy mnie ostrzegali... A ja straciłam dla niego głowę, skończona kretynka!... A najgorsze jest to, mamo... że dla takiego człowieka zostawiłam Mateusza... Złamałam mu serce!

- Dla Lilki to jest cios. Czuje się upokorzona. Była gotowa podbijać świat z Ethanem, jednak tak się nie wydarzyło - zdradza Mielnicka w "Kulisach M jak miłość".

Jaką cenę zapłaci Lilka w "M jak miłość" za zdradę Mateusza? Czy młody Mostowiak nadal ją kocha i wróci, aby jej wszystko wybaczyć? Przekonamy się już w nowych odcinkach po wakacjach 2022.

Nie przegap: Stulecie Winnych 5 sezon. Przerwany ślub Julii. Córka Basi nigdy nie wytłumaczy się dlaczego uciekła sprzed ołtarza

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze