M jak miłość, odcinek 1663: Zdradzona Magda pomoże Marcinowi uratować dzieci od ojca zwyrodnialca!

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1663: Zdradzona Magda pomoże Marcinowi uratować dzieci od ojca zwyrodnialca!

M jak miłość, odcinek 1663: Zdradzona Magda pomoże Marcinowi uratować dzieci od ojca zwyrodnialca! - ZWIASTUN

W 1663 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha), jeszcze nie w pełni świadoma, że została przez Andrzeja (Krystian Wieczorek) zdradzona, będzie normalnie angażowała się w pracę. Na całe szczęście dla dzieci ojca zwyrodnialca Rudnickiego (Mateusz Łasowski), którymi opiekują się Marcin (Mikołaj Roznerski) z Izą (Adriana Kalska)! To właśnie Magda udzieli Chodakowskiemu w 1663 odcinku "M jak miłość" porady prawnej, która odmieni los Amelki (Ninel Kos) i jej siostry Hani (Marta Stefaniak). Sprawdź jak do tego dojdzie i zobacz ZWIASTUN 1663 odcinka "M jak miłość"

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku "M jak miłość" podły ojciec Amelki pójdzie siedzieć! Doprowadzą do tego Marcin z Olewiczem (Tomasz Dedek), ale okazuje się, że pomoc prawna Magdy bardzo się przyda! Sytuacja dzieci z patologicznej stanie się skomplikowana, kiedy ich matka będzie w ciężkim stanie w szpitalu, a "tatuś" trafi za kraty. I wtedy Magda odmieni ich los! Jak do tego dojdzie? 

Kiedy ojciec Amelki trafi w ręce policji w 1663 odcinku "M jak miłość", Marcin zjawi się w kancelarii Andrzeja w poszukiwaniu porady Piotrka Zduńskiego. Prawnika nie będzie, ale Magda okaże się chętna do pomocy. Na szczęście dla wszystkich Budzyńska jeszcze nie będzie miała pełnej świadomości, że została zdradzona i nadal będzie pracowała normalnie. Co poradzi Marcinowi?

Zobacz też: Stulecie Winnych 5 sezon. 100-letnia Ania zobaczy swoją śmierć. Przejmujące pożegnanie Winnej z rodziną

M jak miłość odcinek 1663 ZWIASTUN. Ciąża Julii dobije Andrzeja! Magda zostanie sama

- Pamiętasz tę sytuację z Amelką, koleżanką Szymka (Staś Szczypiński)? 

- Chodzi ci o te dzieci, którymi się zajmujecie? No tak, matka w szpitalu, ojciec przemocowiec...

- Z aktualnych informacji to ojciec Amelki został dzisiaj aresztowany. 

W tym momencie 1663 odcinka "M jak miłość" Marcin opowie Magdzie, jak zwyrodnialec włamał się do ich domu i zaczął zagrażać bezpieczeństwu także jego rodziny.

- No i? - Magda będzie chciała przejść do istoty problemu.  

- Czy jeżeli matka tych dziewczynek jest w ciężkim stanie, to czy on może odzyskać prawa rodzicielskie? Za kasę...

- Jeżeli ma kryminalną przeszłość to ten numer nie przejdzie - oznajmi rzeczowo Magda.

Przeczytaj także: M jak miłość, odcinek 1662: Ostatni pocałunek Andrzeja i Magdy. Podziękuje Budzyńskiemu za wszystko - ZDJĘCIA  

M jak miłość. Aneta i Olek wrócą z Wiednia z synem, ale nie na długo
Najnowsze