M jak miłość, odcinek 1663: Koszmarny koniec Andrzeja. Magda domyśli się zdrady, a Julia dobije - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1663: Koszmarny koniec Andrzeja. Magda domyśli się zdrady, a Julia dobije - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1663: Koszmarny koniec Andrzeja. Magda domyśli się zdrady, a Julia dobije - ZDJĘCIA

Odcinek 1663 "M jak miłość" będzie przebiegał wokół katastrofy niewiernego Andrzeja (Krystian Wieczorek). Budzyńskiemu wszystko zacznie się dosłownie walić. Kancelaria zostanie wyrzucona ze swojej siedziby, Magda (Anna Mucha) będzie już prawnie pewna, że ją zdradził. Ale ostateczny cios zada Andrzejowi w 1663 odcinku "M jak miłość" jego kochanka Julia (Marta Chodorowska). W finale tego przejmującego odcinka będziemy mieli wrażenie, że Andrzej już się nie pozbiera po swojej zdradzie. Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku "M jak miłość" będziemy śledzili upadek niewiernego Andrzeja. Wrażenia wzmocnią przejmująca muzyka i spojrzenia Magdy, która już WIE. Jednak najmocniejszy cios zada Budzyńskiemu kochanka, która będzie sprytnie balansowała między rolą pokrzywdzonej a atakującej, rannej lwicy. Wszyscy widzowie, którzy źle życzą Andrzejowi za to co zrobił Magdzie, będą mieli satysfakcję, że "dostał za swoje". 

Zacznie się od tego w 1663 odcinku "M jak miłość", że kancelaria Budzyńskiego i Wernera znienacka straci siedzibę. Nowy właściciel wyrzuci ich na bruk, a na wyprowadzkę dostaną zaledwie miesiąc. A potem będzie już tylko gorzej.  

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

Jako pierwsza w 1663 odcinku "M jak miłość" do ataku przejdzie Julia, która rozliczy się z kochankiem na sali sądowej. Malicka zwyzywa go tam od manipulantów i hipokrytów, a następnie opadnie zemdlona na ręce jego żony! A Magda jej pomoże. 

Andrzej będzie się miotał w 1663 odcinku "M jak miłość" coraz bardziej bezradny wobec przerażających go faktów. A Magda każdym gestem i słowem będzie dawała znaki, że ona coś wie!

Kiedy Andrzej znów okłamie żonę w 1663 odcinku "M jak miłość" , że idzie pobiegać i wpadnie do Wernera (Jacek Kopczyński), a tak naprawdę ucieknie do Julii, Magda spojrzy na niego wymownie i powie krótko: - Uważaj na siebie...

Julia w finale 1663 odcinka "M jak miłość" przyjmie Andrzeja u siebie w mieszkaniu i tam postawi go przed faktem dokonanym. Andrzej zaniemówi, kiedy pozna decyzję swojej kochanki.  

- Julia, oboje popełniliśmy bardzo poważny błąd - zacznie Andrzej. 

- Zanim powiesz coś więcej, chciałabym, żebyś wiedział, że urodzę to dziecko - oznajmi Julia. 

Mina Andrzeja w finale tej sceny w 1653 odcinku "M jak miłość" będzie bezcenna. Tylko dlaczego za jego upadek będzie musiała zapłacić też zdradzona Magda?

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Lilka znów skrzywdzi Mateusza. Nawet Barbara nie zdoła ochronić wnuka przed cierpieniem – WIDEO. ZDJĘCIA

Nagły zwrot w M jak miłość! Magda i Andrzej razem przeciwko Julii.
Najnowsze

Materiał sponsorowany