M jak miłość, odcinek 1662: Ciężarna Julia zacznie nękać Andrzeja? Już się jej nie wywinie? - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1662: Ciężarna Julia zacznie nękać Andrzeja? Już się jej nie wywinie? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1662: Ciężarna Julia zacznie nękać Andrzeja? Już się jej nie wywinie? - ZDJĘCIA

W 1662 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) zacznie nękać swojego kochanka, Andrzeja (Krystian Wieczorek), Zacznie się wydzwanianie o różnych porach, sms-y, "przypadkowe" spotkania w sądzie i jego okolicach. Kiedy Budzyński będzie wyraźnie unikał Julii, to ją będzie jeszcze bardziej nakręcało. I natrętna prawniczka w 1662 odcinku "M jak miłość" dopnie swego! Ostatecznie ściągnie Andrzeja do swojego mieszkania i tam ogłosi mu "radosną" nowinę. Wygląda na to, że Budzyński już się kochance nie wywinie i będzie musiał zapłacić za zdradę Magdy. Pozostaje pytanie, jaką cenę? Sprawdź co już wiemy!

M jak miłość, odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku "M jak miłość" zacznie się pościg ciężarnej Julii za Andrzejem. On nie będzie miał pojęcia o co chodzi, ale na wszelki wypadek będzie kochanki starannie unikał. Ta taktyka jednak odniesie odwrotny skutek - im bardziej Budzyński będzie się przed Julią chował, tym bardziej ona będzie natarczywa. I to ona wygra tę rozgrywkę.

Julia zwierzyła się przyjaciółce w "M jak miłość", że ma zamiar zdobyć Andrzeja i ma plan. Czy jej ciąża jest starannie zaplanowanym aktem w jej sztuce nie wiadomo, za to możemy być pewni, że Budzyński łatwo jej się nie wywinie. Julia tak długo będzie dzwonić, pisać i "wpadać" na Andrzeja, aż będzie musiał się z nią spotkać. I jeszcze ją przeprosi, że jej unikał!    

- Co chciałaś mi powiedzieć? Co jest takie ważne? - zapyta Budzyński wg swiatseriali.interia.pl na spotkaniu w domu kochanki w 1663 odcinku "M jak miłość".

Strasznie mi przykro, Andrzej... Jestem w ciąży - poinformuje kochanka Julia. 

Andrzeja w 1662 odcinku "M jak miłość" zawiedzie sieć kłamstw, w jaką sam się wplątał. Gdyby otwarcie wyznał Magdzie, jakiej zdrady dopuścił się we Wrocławiu, nie byłoby przyjemnie, ale mógłby stawić czoła konsekwencjom z "otwartą przyłbicą'. Milczenie, uciekanie i uniki prowadzą go prostą drogą w pajęczynę utkaną przez zakochaną Julię...

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze