M jak miłość, odcinek 1659: Marta nigdy nie poradzi sobie z córką Anią. Podda się w najgorszym momencie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1659: Marta nigdy nie poradzi sobie z córką Anią. Podda się w najgorszym momencie

M jak miłość, odcinek 1659: Marta nigdy nie poradzi sobie z córką Anią. Podda się w najgorszym momencie

W 1659 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) rozłoży ręce i podda się na wieść o nowych wybrykach Ani (Gabriela Świerczyńska). Wojciechowska zaniedbała kontakt z dorastającą córką lata temu, kiedy wyjechała do pracy za granicę. Ania została pod opieką Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich, jednak kiedy wkroczyła w wiek lat nastu pojawiły się poważne problemy. Obsesyjna miłość do nauczyciela i próba samobójcza to dopiero początek. Marta wróciła, ale nie daje sobie rady z Anią. Kiedy w 1659 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdą kolejne oszustwa, a nawet kradzieże nastolatki Wojciechowska ostatecznie podda się.

"M jak miłość" odcinek 1659 - poniedziałek, 16.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1659 odcinku "M jak miłość" kolejne wybryki Ani obezwładnią jej rodziców. Jakiś czas temu, na wniosek Marty dziewczyna trafiła na terapię, ale okaże się, że na nią nie chodzi. Co gorsze, Ania będzie przez cały czas oszukiwała Andrzeja, że się leczy i brała od niego na ten cel pieniądze! A to dopiero początek przykrych niespodzianek nastolatki. 

Jak pisaliśmy TUTAJ - w 1659 odcinku "M jak miłość" jako pierwszy Andrzej poczuje swoją klęskę wychowawczą wobec Ani. Jak dołożyć do tego jego osobiste kłopoty, Budzyński będzie bliski załamania. Niestety, była żona Marta nie wesprze go w tej trudnej chwili. Matka Ani będzie powtarzałą w kółko, że "nie poznaje własnej córki" i bezradnie rozłoży ręce!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1661: Kinga zaszaleje na urodzinach Franki, a potem przekaże Piotrkowi straszne wieści - ZDJĘCIA

Marta i Andrzej w 1659 odcinku "M jak miłość" spróbują wspólnie ustalić zmianę zmienić na zmianę taktyki wychowawczej wobec Ani - podaje swiatseriali.interia.pl. Kradzież ubrań ze sklepu i oszustwo w sprawie terapii to będzie już dwojga rodziców zbyt wiele. Ale wygląda na to, że nic nie zdziałąją! 

- To, co dziś zrobiłaś, to już zbyt ciężki kaliber, nawet jak dla mnie! - Andrzej skarci Anię, kiedy wyratuje ją przed interwencją policji po kradzieży w sklepie.

- Nigdy wcześniej tak się nie zachowywała! Kłamie w żywe oczy, mówiła, że chodzi na terapię, brała ode mnie pieniądze... Zresztą to nie wszystko... - wyzna byłemu mężowi wstrząśnięta Marta. - Chciałam ci tego zaoszczędzić, ale w tej sytuacji powinieneś wiedzieć. Ania próbowała odbić chłopaka Basi. Wiem o tym od Franki... Nie poznaję jej... Nie poznaję własnej córki... - będzie wzdychała Wojciechowska.

Jeżeli Marta i Andrzej w 1659 odcinku "M jak miłość" nie pozbierają się po kolejnych wybrykach Ani, mogą doprowadzić do tego, że dziewczyna zmarnuje swoje życie. Czy tak się stanie dowiemy się śledząc wątek Ani i jej bezsilnych rodziców od 16 maja w TVP2. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1661: Dziecko Franki umiera. Nowi rodzice jej syna Adama przekażą wstrząsające wieści o chorobie - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze