M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie wybaczy Budzyńskiemu zdrady? Najgorsze będzie oszustwo

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie wybaczy Budzyńskiemu zdrady? Najgorsze będzie oszustwo

M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie wybaczy Budzyńskiemu zdrady? Najgorsze będzie oszustwo

W 1656 odcinku "M jak miłość" już wszyscy będą wiedzieli co się tak naprawdę wydarzyło we Wrocławiu. Tylko zdradzona Magda (Anna Mucha) i plotkujący Werner (Jacek Kopczyński) będą znali fałszywą wersję o seksie Kamila (Marcin Bosak) z piękną Julią (Marta Chodorowska). Anita (Melania Grzesiewicz) w 1656 odcinku "M jak miłość" będzie przerażona, że kiedy Magda w końcu dowie się, że to jej mąż przespał się z prawniczką, nigdy tego nie wybaczy. Nie tylko Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), ale przyjaciołom, którzy ją oszukali. Czy tak się stanie? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kiedy Magda w "M jak miłość" dowie się o zdradzie Budzyńskiego? Raczej nie w 1656 odcinku serialu, ale dowie się na pewno. O skandalu erotycznym z udziałem Andrzeja i Julii wiedzieć będą już w zasadzie wszyscy, bo plotki szybko się rozniosą. I tylko Werner oraz pani Budzyńska nie będą wiedzieli, co się wydarzyło naprawdę we Wrocławiu. 

Kamil zrobi wszystko w 1654 odcinku "M jak miłość", aby ochronić chorą na serce Magdę przed prawda o zdradzie męża. Dlatego we Wrocławiu wziął winę na siebie. Ale skutki tego bohaterskiego czynu bardzo szybko okazały się nieprzyjemne, więc aby uratować swój związek Gryc będzie musiał wyznać prawdę o Anicie. I to ona zwróci uwagę, że Magda im wszystkim tego nie wybaczy!  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1655: Pożegnanie Zduńskich. Kinga i Piotrek oznajmią rodzinie, że znikają z Warszawy

Jak informuje portal "Świat seriali" w 1656 odcinku "M jak miłość" Julia będzie miała złamane serce. Jej przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) wyzna Wernerowi, że prawniczka cierpi. Tylko nie powie mu, kto jej to serce złamał...

Anita w 1656 odcinku "M jak miłość" wyzna Kamilowi, że najbardziej martwi się w tym wszystkim o Magdę. Jej zdaniem nie wolno oszukiwać Budzyńskiej i narażać jej na to, że o zdradzie męża dowie się ostatnia. 

- Kamil, to się nie uda, za dużo osób o tym wie... Mleko się w końcu wyleje i Magda będzie miała potworny żal, że nikt jej o tym nie powiedział. Nie wybaczy wam tego... - stwierdzi ukochana Gryca.

Zapowiada się na to, że istotnie, zdradzona i oszukana Magda może nie darować takiej krzywdy. I nie tylko swojemu mężowi, ale całej ekipie, która kłamała jej prosto w oczy.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw szpitalu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze