M jak miłość, odcinek 1654: Szczere wyznanie Patrycji zwali Łukasza z nóg. Jeszcze nie słyszał od niej takich słów - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1654: Szczere wyznanie Patrycji zwali Łukasza z nóg. Jeszcze nie słyszał od niej takich słów - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1654: Szczere wyznanie Patrycji zwali Łukasza z nóg. Jeszcze nie słyszał od niej takich słów - ZDJĘCIA

2022-04-15 11:03

W 1654 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Ażbeta Lenska) zacznie się godzić z życiem na wsi, z dala od willi Argasińskiego (Karol Strasburgr), gdzie miała wszystko podane na tacy i nie musiała "bawić się" w panią domu. Argasińska nie bardzo odnajduje się w nowej sytuacji, szczególnie że na świat przyszedł synek Jan Lucjan Norbert (Aleksander Cacko), a kobieta uczy się macierzyństwa. W 1654 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) znajdzie ukochaną skuloną na podłodze i zacznie ją pocieszać. Patrycja pokusi się o szczere wyznanie, które zwali go z nóg.

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1654 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie nadal oswajała się z życiem w Grabinie, gdzie nie uświadczy luksusów stolicy. Co prawda, chciała uwolnić się od męża tyrana, ale po raz pierwszy musi zmierzyć się z prawdziwymi obowiązkami, bez pomocy gosposi. Na szczęście Mostowiakowie robią wszystko, by Argasińskiej pomóc. Nawet Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) odwiedzi kobietę. Pani sołtys zaproponuje Patrycji kupno choinki, ale ona stwierdzi, że to za duży wydatek.

- Co roku miałam piękną choinkę, ale nie skupiałam się na tym co trzeba... - wyzna szczerze w 1654 odcinku "M jak miłość". Patrycja zauważy, jaką pomoc i wsparcie otrzymuje od w sumie obcych ludzi. To ją rozczuli, a Łukasz znajdzie ją skuloną przy kanapie i pomyśli, że ukochana się załamała. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Patrycja ucieknie Łukaszowi z łóżka! Nie będzie wspólnych świąt. Co kombinuje Argasińska?

- Patrycja? Wszystko ok? - zapyta Wojciechowski, kiedy spostrzeże skuloną Argasińską. - Ja jestem po prostu cholernie szczęśliwa. Mamy Jasia, mamy siebie, wszyscy się o nas troszczą. Sąsiedzi, nawet obcy ludzie na ulicy. Do tego Marysia zadzwoniła i poleciła mnie znajomej i będę udzielać korepetycji z niemieckiego. Uwierzysz? Chyba pierwszy raz zaczynam rozumieć, co to znaczy mieć przyjaciół, rodzinę - wyzna szczerze Argasińska w 1654 odcinku "M jak miłość". Wojciechowski zobaczy, że ukochana jest naprawdę wzruszona. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego. Nic nie będzie pamiętał z nocy z kochanką. Ona mu tego nie wybaczy – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

- Cieszę się, bo szczerze mówiąc, bałem się, że nie jesteś tu szczęśliwa, że czegoś ci brakuje - powie Łukasza w 1654 odcinku "M jak miłość". - Głuptasie... - rzuci cicho i pieszczotliwie Patrycja. - Oj, ktoś chyba jest tu przemarznięty, czy mi się wydaje? Chyba trochę spięty przy okazji... Dobra, koniec tego, ja przejmuję dowodzenie - zażartuje Łukasz i widać będzie, że odnalazł z Patrycją szczęście. Chociaż nie mają luksusów i pełnego konta z pieniędzmi, Argasińska sama wyzna, jak bardzo zmieniło się jej życie i jak jej z tym dobrze. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Szokująca decyzja Basi rozwścieczy Frankę. Nastolatka pójdzie o krok za daleko

M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego! Koniec Łukasza i Patrycji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze