M jak miłość, odcinek 1654: Koszmarny wypadek Patrycji! Gdyby nie Anita byłoby z nią krucho - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1654: Koszmarny wypadek Patrycji! Gdyby nie Anita byłoby z nią krucho - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1654: Koszmarny wypadek Patrycji! Gdyby nie Anita byłoby z nią krucho - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1654 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) będzie miała straszny wpadek! Kiedy sama będzie dźwigała wodę szosą w śnieżny wieczór, znienacka nadjedzie samochód i Argasińska straci równowagę! Na szczęście wypadek zauważą Anita (Melania Grzesiewicz) z Polą (Hania Nowosielska) , które natychmiast ruszą na ratunek Patrycji. Czy ukochana Łukasza (Jakub Józefowicz) poważnie ucierpi w 1654 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź czy konieczna będzie interwencja lekarza i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1654 odcinku "M jak miłość" Patrycja z coraz większym trudem będzie znosiła niewygody życia w leśniczówce. Przyzwyczajona do luksusu żona Argasińskiego zostanie zaskoczona faktem, że w kranie zabrakło wody i - prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu - wyruszy z baniakami do studni. Tego wieczoru będzie padał śnieg i zerwie się ostra wichura. I w tym wszystkim samotna Patrycja z dwoma ciężkimi baniakami znajdzie się na szosie w wielkim niebezpieczeństwie!

Kiedy Argasińska w 1654 odcinku "M jak miłość" ledwo trzymając się na nogach będzie z trudem szła pod wiatr za jej plecami szybko pojawi się samochód. Kiedy kierowca zatrąbi przerażona Patrycja spróbuje usunąć się z drogi, przez co straci równowagę i upadnie! 

Zobacz tez: M jak miłość. Porzucone dziecko Franki umrze?! Żona Pawła może je uratować, ale nie przyzna się do niego – WIDEO, ZDJĘCIA

W 1654 odcinku "M jak miłość" na szczęście w tym samym momencie na szosie znajdą się Anita z Polą, które natychmiast pospieszą na ratunek nieznajomej. Czy Patrycja trafi do szpitala?

- Nic się pani nie stało? - będzie krzyczała Anita w 1654 odcinku "M jak miłość". - Wszystko w porządku?

- Nie, nie, dziękuję... - Patrycja będzie zbierać się z rowu, do którego wpadnie usuwając się z drogi. 

- Pomożemy Pola, co?

- Tak! - córka Kamila rzuci się podnosić Patrycję. 

I tak Anita z Polą w 165 odcinku "M jak miłość" pomogą Patrycji zatargać ciężkie butelki do leśniczówki. Ujawnimy, że Patrycji nic się nie stanie i będzie bardziej po tym wypadku poobijana psychicznie, niż fizycznie. 

Przeczytaj także: M jak miłość, odcinek 1654: Patrycja ucieknie Łukaszowi z łóżka! Nie będzie wspólnych świąt. Co kombinuje Argasińska?

M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego! Koniec Łukasza i Patrycji?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze