M jak miłość, odcinek 1654: Biedne święta Łukasza i Patrycji. Nie będzie ich stać nawet na choinkę - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1654: Biedne święta Łukasza i Patrycji. Nie będzie ich stać nawet na choinkę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1654: Biedne święta Łukasza i Patrycji. Nie będzie ich stać nawet na choinkę - WIDEO

2022-04-17 15:10

W 1654 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) i Patrycja (Alżbeta Lenska) ledwo będą wiązali koniec z końcem, a przed nim pierwsze, wspólne święta Bożego Narodzenia w Grabinie. Choć Wojciechowski postara się o to, żeby ukochanej i ich synowi Jasiowi (Aleksander Cacko) niczego nie zabrało, będzie harował od świtu do nocy, to zauważy, że Patrycja jest rozczarowana życiem w Grabinie, z dala od luksusowych warunków, wygód, jakie miała z Argasińskim (Karol Strasburger). A kiedy w 1654 odcinku "M jak miłość" Łukasz zaproponuje Patrycji, że kupi choinkę, by stworzyć w ich domu magię świąt, ona uzna, że zwyczajnie ich na to nie stać! Ale pojawi się ktoś, kto zadba o nastrój świąt w leśniczówce. Zobaczcie SCENĘ z 1654 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1654- wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Pierwsze święta Łukasza i Patrycji w 1654 odcinku "M jak miłość" będą zapowiadały się skromnie i biednie, bo młodym rodzicom małego Jasia trudno będzie poradzić sobie w nowej rzeczywistości w Grabinie! Wojciechowski znalazł pracę rehabilitanta w przychodni wiejskiej w Lipnicy, ale Patrycja utknie w domu z dzieckiem z dojmującym poczuciem bezradności, że na nic nie przydaje się Łukaszowi, że to on musi ją utrzymywać, a ona nie ma pracy i nie dokłada się do domowego budżetu. Dlatego w 1654 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się na propozycję Łukasza, żeby przed zbliżającą się Wigilią kupili choinkę i świąteczne ozdoby do domu. Argasińska uzna, że zwyczajnie ich na to nie stać!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1654: Patrycja zdradzi Marysi, że nie ma już siły! Życie z Łukaszem ją wykończy

Z pomocą zakochanym w 1654 odcinku "M jak miłość" ruszy Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) z mężem Robertem Żakiem (Krzysztof Tyniec), która załatwi sąsiadom z leśniczówki żywe drzewko, a także przekaże im lampki, bombki i dekoracje, które zostały po Soni (Barbara Wypych) i Janku (Tomas Kollarik). Patrycja i Łukasz zajęli dom po policjantach, a teraz dzięki nim będą mieli cudowne święta. Przez krótką chwilę w 1654 odcinku "M jak miłość" Patrycja z żalem będzie wspominać choinkę jaką miała w willi Argasińskiego, ale Łukasz z Jasiem sprawią jej niezłą niespodziankę.

Sprawdź też: Natalka z M jak miłość przyznała się, że ma dziewczynę! Marcjanna Lelek przerwała milczenie i ujawniła, że jest biseksualna - ZDJĘCIE

Tuż przed świętami w 1654 odcinku "M jak miłość" Łukasz ubierze dla Patrycji choinkę, ozdobi leśniczówkę i wręczy ukochanej nawet pierwszy, gwiazdkowy prezent od Kisielowej, buty - śniegowce po Soni. Wszystko po to, żeby Argasińska nie miała już żadnych wątpliwości, że dobrze zrobiła wybierając jego, a nie Jerzego! - Kiedy ty to zrobiłeś? Jak? - zapyta zaskoczona Patrycja. - To prezent od lokalnego Świętego Mikołaja, pani Zosi, a ja jestem tylko wykonawcą. 

- Marzyłam o takich! - powie Patrycja na widok butów idealnych na spacery po ośnieżonej Grabinie. - Musiałaś chyba być bardzo grzeczna w tym roku...

- To jest najpiękniejsza choinka jaką w życiu widziałam - przyzna ukochana Łukasza w 1654 odcinku "M jak miłość", wzruszona jego gestem i hojnością sąsiadów.

Zobaczcie WZRUSZAJĄCĄ SCENĘ WIDEO z 1654 odcinka "M jak miłość" z Patrycją, Łukaszem i Jasiem >>>

M jak miłość. Pierwsze święta Łukasza i Patrycji z synem. Przestanie wreszcie żałować, że wybrała jego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze