M jak miłość, odcinek 1653: Poród Anety bez Olka. Wydało się, dlaczego nie będzie go przy narodzinach syna w Wiedniu!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1653: Poród Anety bez Olka. Wydało się, dlaczego nie będzie go przy narodzinach syna w Wiedniu!

M jak miłość, odcinek 1653: Poród Anety bez Olka. Wydało się, dlaczego zostawi żonę samą w Wiedniu przed narodzinami syna

2022-03-24 10:33

W 1653 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) urodzi syna, ale Olek (Maurycy Popiel) nie będzie przy porodzie! Nie tylko Chodakowski, ale także widzowie nie zobaczą narodzin pierwszego dziecka Anety i Olka. Po ich przeprowadzce do Wiednia i odejściu z "M jak miłość" Ilony Janyst scen z jej bohaterką nie będzie jeszcze przez długi. czas. To już jednak pewne, że w 1653 odcinku "M jak miłość" Olek zostawi ciężarną żonę samą w Austrii, wróci do Warszawy i właśnie wtedy zacznie się poród. O tym, że dziecko jest już na świecie Chodakowski dowie się od Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1653 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Poród Anety w 1653 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się w chwili kiedy Olek opuści żonę! Rozstanie Chodakowskich nie będzie niczym nowym. Po wyjeździe do Wiednia, gdzie Olek zaczął pracę w renomowanej klinice ortopedii, co jakiś czas wróci do Warszawy, by w klinice Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger) przeprowadzić kolejne operacje. Powroty Olka będą związane ze sprawami służbowymi, ale podczas jednej z wizyt ujawni Izie i Marcinowi jak wielkie zmiany zaszły w jego małżeństwie i jak bardzo jego żona się zmieniła.

W 1653 odcinku "M jak miłość" okaże się, że ciąży Anety zbliża się już do finału. Dość szybko, zważywszy na to, że Aneta dowiedziała się o ciąży pod koniec wakacji! O wpadce z ciążą Anety pisaliśmy już TUTAJ >>>  Dokładnie 14 grudnia 2021 widzowie zobaczyli 1622 odcinek "M jak miłość", w którym Aneta powiedziała Olkowi o dziecku. Wówczas w serialowej rzeczywistości było jeszcze lato. Miną cztery miesiące, a tuż przed świętami Bożego Narodzenia w 1653 odcinku "M jak miłość" Olek przyjdzie do Polski, a Aneta zacznie rodzić w Wiedniu.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1651: Olek przed porodem Anety wróci do Polski bez żony! Ujawni wszystkim jak bardzo się zmieniła

Sprawdź też: M jak miłość. Szybki koniec sielanki Łukasza i Patrycji. Zatęskni za luksusem Argasińskiego i będzie po miłości – WIDEO, ZDJĘCIA

Wpadka z ciążą Anety i szybkim porodem w 1653 odcinku "M jak miłość" jest ewidentna i na pewno nie przejdzie bez echa. Ale nie licząc niedociągnięć scenariusza i skręcenia błogosławionego stanu Anety z dziewięciu miesięcy do zaledwie czterech, to w rodzinie Chodakowskich nastąpi szczęśliwa chwila. Niespodziewanie Aneta trafi do szpitala na porodówkę i błyskawicznie urodzi syna. Olek o tym, że został ojcem dowie się od Izy oraz Marcina. Kiedy zacznie się poród Anety w 1653 odcinku "M jak miłość" on będzie operował, więc nie odbierze telefonu od żony. I pożałuje, że zostawił ukochaną i nie będzie go przy narodzinach ich syna.

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Najnowsze