M jak miłość, odcinek 1651: Olek przed porodem Anety wróci do Polski bez żony! Ujawni wszystkim jak bardzo się zmieniła Aneta

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1651: Olek przed porodem Anety wróci do Polski bez żony! Ujawni wszystkim jak bardzo się zmieniła Aneta

M jak miłość, odcinek 1651: Olek przed porodem Anety wróci do Polski bez żony! Ujawni wszystkim jak bardzo się zmieniła

2022-03-19 9:56

W 1651 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) na dwa tygodnie przed porodem Anety (Ilona Janyst) niespodziewanie wróci z Wiednia do Polski! Powrót Olka, nagłe rozstanie Chodakowskich tuż przed narodzinami ich pierwszego dziecka będzie związane z pilną operacją, którą ortopeda będzie musiał przeprowadzić w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger). Zaraz po przyjeździe do kraju Olek w 1651 odcinku "M jak miłość" zaskoczy całą rodzinę, przede wszystkim teściową Iwonę Kryńską (Hanna Śleszyńska), opowieściami o zaskakującej przemianie Anety. Żona Olka nie będzie już tą samą wybuchową kobietą! Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość", odcinek 1651 - poniedziałek, 4.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta i Olek w 1651 odcinku "M jak miłość" rozstaną się na krótko tuż przed porodem Chodakowskiej! Przeprowadzka do Wiednia, nowe życie w Austrii podziała na pełną temperamentu Anetę jak cudowny lek na wyciszenie. Na dwa tygodnie przed narodzinami syna Olek zostawi ciężarną żonę, żeby wywiązać się w obowiązków w klinice Argasińskiego. Będzie musiał operować w zastępstwie ordynatora kliniki i dlatego bez zapowiedzi przyjedzie do Warszawy.

Powrót Olka w 1651 odcinku "M jak miłość" będzie sporym zaskoczeniem dla całej rodziny Chodakowskich i dla matki Anety, Iwony Kryńskiej. Jak podaje swiatseriali.interia.pl na tym jednak nie koniec niespodzianek, bo Olek przekaże wszystkim zaskakującą nowinę o Anecie. Nawet on będzie miał trudności, żeby rozpoznać teraz żonę, która przejdzie tak zaskakującą przemianę, że nie będzie już tą kobietą co kiedyś.

Nie przegap: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Teściowa Olka w 1651 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy własnym uszom kiedy usłyszy co się stało z jej córką. Chodakowski rozpłynie się w zachwytach nad ciężarną żoną, lecz Iwona szybko sprowadzi go na ziemię. - Nie uwierzysz, jak Aneta ostatnio się zmieniła, złagodniała... - wyzna Olek, dla którego metamorfoza Anety będzie jak dar od losu. Id lat ma bowiem anielską cierpliwość do porywczej żony. 

- Nie rób sobie nadziei. To tylko skoki hormonów. Po porodzie wszystko wróci do normy... - uprzedzi zięcia Kryńska. Reakcja Olka w 1651 odcinku "M jak miłość" na te słowa będzie dość zaskakująca. - Może i dobrze... Trochę tęsknię za tą dawną, pełną temperamentu żoną... Oby tylko nie wypowiedział tych słów w złą godzinę.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1652: Franka nie jest tym, za kogo się podaje! Żona Pawła przed śmiercią spisze w liście jakie mroczne tajemnice ukrywa - ZDJĘCIA

O przemianie Anety przed porodem w 1651 odcinku "M jak miłość" usłyszą też Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski), u których Olek zatrzyma się podczas pobytu w Warszawie. Mieszkanie Chodakowskich będzie bowiem wynajęte na czas ich przeprowadzki do Wiednia. - Nie poznalibyście Anetki, słowo. Ostatnio tak się zmieniła, zachowuje się jak nie ona, roztkliwia się nad każdą maleńką skarpetką, kaftanikiem - zapewni szczęśliwy Olek.

Ale powrót Olka w 1651 odcinku "M jak miłość" będzie miał też ciemne strony. Bo właśnie wtedy Chodakowski dowie się, że z jego matką Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska) dzieje się coś złego. Iwona ostrzeże zięcia, że Ola związała się z niebezpiecznymi ludźmi.

Także w 1651 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Aneta urodzi dziecko Olka w Wiedniu. A to oznacza, że widzowie nie zobaczą porodu Anety, nie zobaczą jak pierwszy syn Chodakowskich przychodzi na świat. Ilona Janyst odeszła z "M jak miłość" pod koniec października zeszłego roku, urodziła drugie dziecko i teraz jest na urlopie macierzyńskim. Z kolei Maurycy Popiel co jakiś czas będzie się pojawiał w serialu bez ekranowej żony i dziecka.

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Najnowsze