M jak miłość, odcinek 1652: Tajemnica maila Franki wyjdzie na jaw! Zdradzamy kto pisze do Zduńskiej z USA - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1652: Tajemnica maila Franki wyjdzie na jaw! Zdradzamy kto pisze do Zduńskiej z USA - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1652: Tajemnica maila Franki wyjdzie na jaw! Zdradzamy kto pisze do Zduńskiej z USA - ZDJĘCIA

W 1652 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) będzie czekała na bardzo ważną wiadomość. Zdenerwowana zasiądzie do komputera, bacznie sprawdzając, czy na pewno jest sama. I w końcu Zduńska zobaczy to, na co czekała. Mail z Nowego Jorku będzie brzmiał bardzo tajemniczo. Kto go napisze? Dlaczego Franka nie piśnie słowa o tym Pawłowi (Rafał Mroczek)? Zdradzamy tajemnicę maila Franki - zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1652 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku "M jak miłość" wszyscy zobaczymy treść maila, jakiego Franka dostanie z USA. Będziemy także widzieli, że Zduńska jest mocno zestresowana oczekiwaniem na wiadomość. Jednak to, co przeczyta zachowa tylko dla siebie i Paweł o niczym się nie dowie! 

Zdradzamy! Wiadomość z Nowego Jorku w 1652 odcinku "M jak miłość" będzie miała wyraźnie charakter cykliczny i Franka dostaje takiego maila co roku. Zduńscy już będą szykowali się na Święta i w tym czasie ktoś informuje Frankę, czy wszystko jest w porządku. O co w tym wszystkim chodzi - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Pożegnanie Zduńskich. Kinga i Piotrek oznajmią rodzinie, że znikają z Warszawy

Na co tak bardzo będzie czekała Franka w 1652 odcinku "M jak miłość"? Dlaczego wszystko ukryje przed Pawłem? Mail z Nowego Jorku podpisany będzie przez dwie osoby o jednym nazwisku. Czy ta historia ma jakiś związek z tym, gdzie jest dziecko Franki? - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

- Zgodnie z umową wysyłamy coroczną wiadomość. Wszystko w porządku, pozdrawiamy M.L. i K.L. - przeczyta z ulgą Franka. 

Kiedy Paweł wróci do domu w 1652 odcinku "M jak miłość" komputer jego żony będzie już zamknięty. Ale i tak wyjdzie na jaw, że Zduńska przez rok mieszkała w USA i niezbyt dobrze to wspomina. Ale czy na pewno w Nowym Jorku zostawiła tylko złe doświadczenia? 

Zobacz koniecznie: Na dobre i na złe, odcinek 845: Koniec walki Joanny Gawryło i Radwana o Kubusia! Wyniki badań DNA zmienią wszystko

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze