M jak miłość, odcinek 1651: Marcin spełni marzenie Szymka. Iza nie poprze Chodakowskiego

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1651: Marcin spełni marzenie Szymka. Iza nie poprze Chodakowskiego

M jak miłość, odcinek 1651: Marcin spełni marzenie Szymka. Iza nie poprze Chodakowskiego - ZDJĘCIA

2022-04-04 16:17

W 1651 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie w szoku, kiedy dowie się, o czym marzy Szymek (Staś Szczypiński). Chłopiec wymyśli sobie, że chce spróbować czegoś naprawdę niebezpiecznego, a ojciec ma mu w tym pomóc. Iza (Adriana Kalska) od razu wyrazi swoją dezaprobatę, ale Chodakowski ugnie się pod naciskiem synka. W 1651 odcinku "M jak miłość" nawet z Olkiem (Maurycy Popiel) zacznie planować, jak spełnić marzenie dziecka. W kocu okaże się, że to wcale nie jest takie proste. Marcin będzie musiał wspiąć się na wyżyny kreatywności.

"M jak miłość" odcinek 1651 - wtorek, 5.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1651 odcinku "M jak miłość" Szymek powie rodzicom, że chciałby spełnić marzenie i zająć się dość niebezpiecznym sportem. Chodakowscy będą dość zszokowani planami dziecka, a Iza nie zachwyci się pomysłem. - A jak pójdziemy do sklepu, to mi kupicie kask? W szkole mieliśmy spotkanie z panią ze szkółki jeździeckiej. Opowiadała o swojej pracy i pokazywała różne filmiki z kucykami - powie chłopiec. - Zgłosiłeś się? - zapyta Marcin, a syn przytaknie. Iza od razu odejdzie od tematu, bo przecież jazda konna to wymagający i trudny sport. - Szymek, pogadamy z tatą i wrócimy do tej rozmowy - powie Iza, a kiedy odejdzie od stołu, chłopiec poprosi ojca, by ten pomógł przekonać mu matkę do realizacji marzenia. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Dramatyczny poród Michelle. Agnieszka w panice, że też straci dziecko - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Marcin w 1651 odcinku "M jak miłość" postanowi zaangażować się w plany syna zacznie rozmawiać z Olkiem (Maurycy Popiel). Spotka się z bratem u Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), bo obaj bracia zaczną się martwić o matkę. Seniorka szybko się ich pozbędzie z mieszkania, bo powie, że ma spotkanie tajemniczej grupy wsparcia. 

Kiedy obaj wyjdą od matki, Marcin poprosi Olka o radę w kwestii jazdy konno. - Czy mi się wydaje, czy ty jeździłeś kiedyś z Anetą konno? - zapyta brata Marcin. - Tak, coś tam jeździliśmy, ale szybko przestaliśmy, bo to bardzo urazowy sport - wyzna Chodakowski, co dobije Marcina. - Dziękuję ci, braciszku, to mnie pocieszyłeś... (...) Szymek uparł się, że chce się zapisać na konie w szkole. Teraz muszę kupić mu jakiś kask - powie Marcin w 1651 odcinku "M jak miłość". - Chyba toczek... - poprawi go Olek, tłumacząc, że właśnie tak nazywa się nakrycie głowy w jeździectwie konnym.

W 1651 odcinku "M jak miłość" Marcin spełni marzenie Szymka i kupi mu toczek. Chłopiec bardzo ucieszy się z prezentu. - Jesteś moim bohaterem - powie syn i będzie naprawdę szczęśliwy. Nawet Iza ucieszy się, że Marcin przekonał ją do pomysłu. Cała rodzina będzie zgrana i zadowolona, a Szymek wkrótce przekona się, czy zostanie mistrzem jeździectwa. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1650: Ojciec Uli odsłoni prawdziwą twarz. Tylko sąsiad Jakubczyka będzie wiedział jak bardzo jest bogaty - ZWIASTUN

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość
Najnowsze