M jak miłość, odcinek 1649: Ostatnie chwile szczęścia Magdy i Budzyńskiego. Po latach dowie się co łączyło Andrzeja z Julią - ZDJĘCIA

i

Autor: MAX Film/vod.tvp M jak miłość, odcinek 1649: Ostatnie chwile szczęścia Magdy i Budzyńskiego. Po latach dowie się co łączyło Andrzeja z Julią - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1649: Ostatnie chwile szczęścia Magdy i Budzyńskiego. Po latach dowie się co łączyło Andrzeja z Julią - ZDJĘCIA

W 1649 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) po raz ostatni będzie się czuła szczęśliwą mężatką. Jej sielanka z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) będzie trwała w najlepsze, aż w drzwiach kancelarii stanie piękna Julia (Marta Chodorowska). Wtedy ja naw wyjdzie, że Andrzeja od lat łączy z przyjaciółką prawniczką coś wyjątkowego. Magda nie zniesie widoku "ćwierkającej" do siebie pary i usunie się na bok, jak niepotrzebny mebel. W 1649 odcinku "M jak miłość" Magda po raz ostatni w życiu będzie miała poczucie, że jest tą jedyną mecenasa Budzyńskiego. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1649 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej Budzyńscy przeżyją być może ostatni w swoim życiu szczęśliwy poranek. Kolejna karczemna awantura z Anią (Gabriela Świerczyńska) czeka ich dopiero po południu. Ale wtedy już małżonkowie wrócą z pracy jako zupełnie nowi ludzie... Co się stanie?

Werner (Jacek Kopczyński) w 1649 odcinku "M jak miłość" przyprowadzi do kancelarii prawniczkę. Kiedy zacznie dokonywać prezentacji okaże się, że Budzyński doskonale zna tę piękną kobietę!

- A to jest pani... - zacznie Werner. 

- Julia - wetnie się w prezentację Budzyński. 

- No proszę, poznałeś... - odpowie z uwodzicielskim uśmiechem Julia. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1652: Franka nie jest tym, za kogo się podaje! Żona Pawła przed śmiercią spisze w liście jakie mroczne tajemnice ukrywa - ZDJĘCIA

Później w 1649 odcinku "M jak miłość" roześmiana Julia zacznie opowiadać Magdzie, jak kiedyś kochała się w jej mężu. Pani Budzyńska będzie miała jednak nieodparte wrażenie, że to uczucie wcale nie wygasło. Co gorsze, Andrzej też będzie mocno zainteresowany śliczną koleżanką.   

- Kochałam się w nim. Zresztą tak, jak cała żeńska część kancelarii - będzie opowiadała ze swadą Julia. - Kiedy usłyszałam, że ty też masz prelekcję, pomyślałam, no proszę, to jest przeznaczenie... - z tym przekazem zwróci się już prosto do Andrzeja. 

W 1649 odcinku "M jak miłość" Magda po raz pierwszy od wielu lat będzie się czuła zazdrosna i niepotrzebna. Tak skończy się jej szczęśliwa bajka, której może nie do końca umiała docenić. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1649: Magda zrozumie, jak mocno przesadziła z Wareckim. Ale będzie już za późno i straci męża?

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze