M jak miłość, odcinek 1649: Magda przeczuje zdradę i da ostrzeżenie Andrzejowi. Nie wie co go czeka  - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1649: Magda przeczuje zdradę i da ostrzeżenie Andrzejowi. Nie wie co go czeka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1649: Magda przeczuje zdradę i da ostrzeżenie Andrzejowi. Nie wie co go czeka - ZDJĘCIA

2022-03-28 20:10

W 1649 odcinku "M jak miłość" nic nie będzie wskazywało, że Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) mógłby zdradzić Magdę (Anna Mucha)! Do ich życia wkroczy jednak piękna prawniczka Julia Malicka (Marta Chodorowska), która bez ogródek wyzna jak Budzyński ją w sobie rozkochał i będzie miała ochotę na bliższą znajomość. Wciąż Zakochani i zapatrzeni w siebie Budzyńscy w 1649 odcinku "M jak miłość" staną jednak w obliczu poważnego kryzysu w ich rodzinie. Trochę w żartach, trochę na poważnie Magda uprzedzi Andrzeja, że jak sobie nagrabi to ostro tego pożałuje. Zapowie też, że się nie pozbędzie się jej tak łatwo! Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Budzyńskiego już od 1649 odcinka "M jak miłość" będzie wisiała w powietrzu? Nie do końca, choć nagłe pojawienie się bliskiej znajomej Andrzeja sprzed wielu lat sprawi, że oczy męża Magdy rozbłysną. Z zachwytem będzie patrzył na Julię Malicką, która służbowo przyjedzie z Krakowa do Warszawy, bez większego trudu odnajdzie kancelarię Budzyńskiego i zrzuci wszystko na przeznaczenie, które znów ich połączyło!

Magda w 1649 odcinku "M jak miłość" nie ukryje zazdrości o Andrzeja, choć nie będzie podejrzewała, że ukochany mógłby ją zdradzić. - Wyglądaliście na mocno zaprzyjaźnionych... - rzuci nagle do męża, a ten zacznie się tłumaczyć ze znajomości z Julią. - Nie bądź złośliwa. Naprawdę... Po prostu bardzo się cieszę, że jej się powiodło. Dziewczyna pochodziła z jakieś dziury zabitej dechami i tyle

- Z tych ambitnych? - zapyta Magda, by dowiedzieć się czegoś więcej o Julii, ale Andrzej w 1649 odcinku "M jak miłość" zakończy temat. - Raczej... Słuchaj, a może też byśmy się zerwali wcześniej? - zaproponuje żonie. - Nie dam rady. Ja tutaj też mam swoje sprawy.

- Ja nie mam więcej żadnych spotkań. Wyłączę telefon. Raz kozie śmierć!

- Kusisz mecenasie, kusisz... Nie! Też jest ambitna!

- Ambitna, ambitna. Wszyscy ambitni! To co można zrobić dzisiaj, można też zrobić jutro. Ja tu jestem szefem, ale już! - nagle Budzyński w 1649 odcinku "M jak miłość" mocno przytuli Magdę do siebie. Pocałuje żonę, żeby pokazać jak mocno ją kocha. Tego dnia wyzna żonie, że jest tak piękna jak w dniu, którym się w niej zakochał. - Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz! - uśmiechnie się Magda. Te słowa w obliczu zbliżającej się zdrady Budzyńskiego nabiorą zupełnie innego znaczenia.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1653: Budzyński zdradzi Magdę! Prześpi się z prawniczką Julią na delegacji we Wrocławiu - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

Magda i Budzyński w 1649 odcinku "M jak miłość" zmierzą się z kolejnymi problemami w rodzinie, gdy Ania (Gabriela Świerczyńska) znów zacznie się wyżywać na żonie ojca. Żeby załagodzić trochę sytuację i okiełznać Anię, której zacznie jeszcze bardziej odbijać z nienawiści do macochy, małżonkowie zaplanują rodzinną kolację, na którą jednak wproszą się goście - Adam Werner (Jacek Kopczyński) z Polą (Hania Nowosielska). - Kamil się poprztykał z Anitą. Werner próbuje im stworzyć warunki, żeby sobie wszystko wyjaśnili... - wyjaśni mężowi Magda.

Reakcja Budzyńskiego w 1649 odcinku "M jak miłość" będzie kolejną zapowiedzią zdrady! - A co z naszą romantyczną kolacją we dwoje? Czyli jak sobie nagrabię, to przyjaciele zorganizują mi akcję ratunkową?

- Spróbuj sobie nagrabić! - ostrzeże go Magda. Choć w 1649 odcinku "M jak miłość" związek Budzyńskich będzie wyglądał na idealny, na tyle mocny, żeby przetrwać nawet bunt Ani, podłe zachowanie wobec Magdy, to wydarzenia, które rozegrają się później pokażą, że Andrzej bardzo łatwo ulegnie pokusie zdrady!

M jak miłość odc. 1649. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Julia Malicka (Marta Chodorowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1649. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Julia Malicka (Marta Chodorowska)
M jak miłość odc. 1649. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Julia Malicka (Marta Chodorowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1649. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Julia Malicka (Marta Chodorowska)
M jak miłość odcinek 1649 ZWIASTUN. Rozstanie Anity i Kamila. Ania oczeni Magdę przed Budzyńskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze