M jak miłość, odcinek 1648: Podły koniec przyjaźni Basi i Ani. Wredna córka Marty zniszczy Zduńską - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1648: Podły koniec przyjaźni Basi i Ani. Wredna córka Marty zniszczy Zduńską - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1648: Podły koniec przyjaźni Basi i Ani. Wredna córka Marty zniszczy Zduńską - ZDJĘCIA

2022-03-18 12:59

W 1648 odcinku "M jak miłość" nastąpi rozłam przyjaźni Ani (Gabriela Świerczyńska) i Basi (Gabriela Raczyńska). Między przyjaciółkami od dłuższego czasu nie układa się dobrze, bo córka Andrzeja (Krystian Wieczorek) wybrała towarzystwo podejrzanej Zuzy (Amelia Zawadzka), z którą lubi popijać alkohol i raczyć się psychotropami. W 1648 odcinku "M jak miłość" Basia kolejny raz wyciągnie rękę do Ani i zignoruje fakt, że pojawi się na imprezie z podejrzaną koleżanką. Podła Anka pokaże, że nie ma żadnych skrupułów i wywinie byłej przyjaciółce ohydny numer, wpędzając ją w morze problemów.

"M jak miłość" odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1648 odcinku "M jak miłość" Basia kolejny raz postara się załagodzić nadszarpnięte relacje z Anią i zignoruje fakt, że na imprezę w nowym mieszkaniu Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) przyjdzie z podejrzaną koleżanką. Przyjęcie ma być kameralne i tylko dla najbliższych, ale Ania znów pokaże, że zmieniła się w podłą, wredną dziewuchę, która musi wszystko zepsuć. Córka Andrzeja nie docenia oddanych jej osób i nawet nie chciała widzieć Basi czy Jaśka (Stanisław Dusza), którzy odwiedzili ją po wyjściu ze szpitala. Nastolatka nie docenia opieki i troski Andrzeja, Marty (Dominika Ostałowska) czy Magdy (Anna Mucha), a zachowuje się coraz gorzej. W 1648 odcinku "M jak miłość" przejdzie samą siebie, kiedy pojawi się na imprezie Basi z Zuzą i narobi takich problemów, że aż żal patrzeć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1647: Sonia i Janek nie będą mieli do czego wracać! Nawet Rafał wyprowadzi się z leśniczówki w Grabinie - ZWIASTUN

W 1648 odcinku "M jak miłość" atmosfera między Anią i Basią będzie napięta, a Zuza zacznie oceniająco patrzyć się na znajomych Ani. W końcu podłe dziewczyny wymyślą okropny plan, jak zniszczyć Basi spokojne przyjęcie. Dodadzą ogłoszenie w Internecie, że Zduńska rzekomo zaprasza do nowego mieszkania!

- Bierzcie jakieś alko, dobra muza i super wyżerka na miejscu. Wbijajcie! Im więcej nas, tym lepiej - napisze Ania i poda adres Basi. Na miejscu zjawi się tłum nieznajomych Basi osób, którzy się upiją i nie będą chcieli wyjść z mieszkania.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1652: Koniec Pawła i Franki. W święta nie będzie już czego zbierać. Nawet stryj Franki weźmie udział w jej oszustwie

W 1648 odcinku "M jak miłość" to Damian (Olivier Proctor) postanowi przemówić Ani do rozsądku. - Ale o co ci chodzi? Wyluzuj, napij się piwa - rzuci bezczelnie nastolatka. - Wiesz dokładnie o co mi chodzi. To ty wysłałaś zaproszenie ze swojego profilu! - oskarży ją chłopak. - Wiesz co, jesteś żałosna. Baśka sprowadziła cię tutaj w dobrej wierze, a ty sprowadziłaś tu tych debili i narobiłaś jej syfu - powie ostro Damian, a potem wyrzuci Anię z imprezy.

Trudno powiedzieć, czy będzie jeszcze jakaś szansa na uratowanie przyjaźni Ani i Basi. Póki co Budzyńska przekracza wszelkie granice i wychodzi na głupią i podłą przed znajomymi. Jeśli się szybko nie poprawi, straci wszystkich. 

M jak miłość. Anita odejdzie od Kamila kiedy odkryje zdradę! Nawet Pola jej nie zatrzyma?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze