M jak miłość, odcinek 1648: Ania zniszczy najważniejszy dzień w życiu Basi! Tego jej Zduńscy nie darują - ZDJĘCIA

i

Autor: MAX Film/vod.tvp M jak miłość, odcinek 1648: Ania zniszczy najważniejszy dzień w życiu Basi! Tego jej Zduńscy nie darują - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1648: Ania zniszczy najważniejszy dzień w życiu Basi! Tego jej Zduńscy nie darują - ZDJĘCIA

W 1648 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) będzie chciała uczcić najważniejsze wydarzenie w swoim życiu. Ale nie dane jej będzie zrobić tego tak, jak sobie wymarzyła. Kiedy Ania (Gabriela Świerczyńska) dowie się o wszystkim, ogłosi w internecie, że szykuje się niezła impreza i zamiast małego przyjęcia w gronie najbliższych osób, odbędzie się balanga z udziałem tłumu obcych ludzi. I to się tak źle skończy w 1648 odcinku "M jak miłość", że Zduńscy nie nigdy nie wybaczą Ani tej podłości. Jak Wojciechowska zniszczy ważne święto Basi - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Basia w 1648 odcinku "M jak miłość" stanie szczęśliwą lokatorką swojego mieszkania. Dostanie możliwość samodzielnego miejsca życia w lokum za ścianą Pawła, które kupiła Franka. Trudno się dziwić, że szczęśliwa nastolatka postanowi natychmiast to uczcić w gronie najbliższych przyjaciół. I pewnie by jej się to udało, gdyby nie złośliwa interwencja Ani.  

- Robimy imprezkę - zapowie szczęśliwa Basia, kiedy Franka będzie jej pomagała uporządkować remontowane mieszkanie. 

- Czy ja dobrze słyszałem? - Paweł znienacka stanie w drzwiach. - Impreza? Dlaczego ja o tym nic nie wiem?

- Teraz wiesz - odpowie nieśmiało Basia i od razu doda: - Po południu chcę zrobić parapetówkę...

- A my nie będziemy wam przeszkadzać - wetnie się Franka gromiąc wzrokiem Pawła. Zduńska od razu będzie miała plan, w którym będzie chciała iść z mężem do kina, albo na romantyczną kolację. 

Chwileczkę, ale może ja się nie zgadzam? - postawi się Paweł. 

Kobiety życia Pawła w tym momencie 1648 odcinka "M jak miłość" wybuchną gromkim śmiechem i nie będą umiały się opanować. Paweł nie będzie z tego powodu szczęśliwy. 

- Czy ja powiedziałem coś śmiesznego? - oburzy się Zduński.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1648: Jasiek po ataku ojca na Frankę i Pawła przyzna się, że o wszystkim wiedział - WIDEO

M jak miłość odc. 1648. Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1648. Basia (Gabriela Raczyńska)

Basia w końcu jednak uzna w 1648 odcinku "M jak miłość", że powinna ojcu wyjaśnić, co się będzie działo, aby jednak mógł spokojnie zabrać Frankę do kina.

- Zaprosiłam kilka osób. Moje dwie koleżanki, Jasiek, Damian z nową dziewczyną i Ania. Ale Ania pewnie nie przyjdzie.

Jednak Ania nie tylko przyjdzie w 1648 odcinku "M jak miłość", ale przyciągnie ze sobą tłum obcych ludzi. W nowym mieszkaniu Basi pojawi się alkohol, narkotyki i straszna burda. W finale Zduńscy będą musieli wstydzić się przed policją.

- Co tu się dzieje? - zapyta przerażony Paweł w 1648 odcinku "M jak miłość" zastając pod domem policję w 1648 odcinku "M jak miłość". 

- Ja nie chciałam! Ktoś zaprosił tu tych wszystkich ludzi i zrobiło się zamieszanie... I panowie przyjechali - będzie tłumaczyła przerażona Basia Pawłowi.

Chwilę wcześniej w 1648 odcinku "M jak miłość" sąsiadka będzie bezskutecznie próbowała dobić się do imprezowiczów. Wtedy Damian (Oliwer Proctor) oskarży Anię, że zepsuła imprezę Basi. Ale ona go wyśmieje.

- Boże, ale o co ci chodzi? Wyluzuj, napij się piwa...

- Wiesz dokładnie o co mi chodzi. Wysłałaś to zaproszenie ze swojego profilu!

- No i co z tego?

- Jesteś żałosna! Baśka cię zaprosiła w dobrej wierze, a ty zaprosiłaś tych debili i narobiłaś jej syfu!

Damian ostatecznie każe się Ani i jej koleżance w 1648 odcinku "M jak miłość" wynosić, ale skandalu, który udało jej się urządzić, już się nie da wymazać. I tak Ania zniszczy najpiękniejszy dzień w życiu Basi. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1652: Koniec Pawła i Franki. W święta nie będzie już czego zbierać. Nawet stryj Franki weźmie udział w jej oszustwie

M jak miłość odc. 1648. Basia (Gabriela Raczyńska), Damian (Oliver Proctor)

i

Autor: vod.tvp M jak miłość odc. 1648. Basia (Gabriela Raczyńska), Damian (Oliver Proctor)
M jak miłość odc. 1648. Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp
M jak miłość. Piotrek przewidzi najgorszy scenariusz choroby Kingi. Będzie jak sparaliżowana po operacji
Najnowsze