M jak miłość, odcinek 1648: Damian wypędzi Anię z imprezy Basi! Tym razem już przegnie – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1648: Damian wypędzi Anię z imprezy Basi! Tym razem już przegnie – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1648: Damian wypędzi Anię z imprezy Basi! Tym razem już przegnie – ZDJĘCIA

2022-03-22 18:35

W 1648 odcinku „M jak miłość” Basia (Gabriela Raczyńska) urządzi w swoim nowym mieszkaniu, które kupiła jej Franka (Dominika Kachlik), kameralną parapetówkę! Przybrana córka Pawła (Rafał Mroczek) zaprosi na nią swoich najbliższych, a w tym Anię (Gabriela Świerczyńska), która zrobi jej okropne świństwo! W 1648 odcinku „M jak miłość” zazdrosna Wojciechowska upubliczni wydarzenie na swoim profilu z adresem dawnej przyjaciółki, przez co zjawi się u niej tłum pijanych osób, które nie będą chciały opuścić mieszkania! Damian (Oliver Proctor) od razu znajdzie winną całego zamieszania i postanowi się z nią rozmówić, ale ich rozmowa tylko nakręci Ankę, która zacznie obrażać jego nową dziewczynę! Wściekły Damian szybko jej się odwdzięczy i skutecznie wypędzi ją z mieszkania Basi!

"M jak miłość" odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1648 odcinku „M jak miłość” mieszkanie Basi będzie już na ukończeniu, dlatego przybrana córka Zduńskiego postanowi urządzić małą parapetówkę. W tym celu zmówi się z Franką, aby łatwiej im było wpłynąć na Pawła, żeby zgodził się na imprezę Basi. Dziewczyny w zasadzie postawią Zduńskiego przed faktem dokonanym i nie będzie miał zbyt wiele do gadania, ale Basia zapewni go, że nie musi się o nic martwić, gdyż na imprezie będą jedynie zaufane osoby, a w tym: Jasiek (Stanisław Dusza), Damian (Oliver Proctor) z nową dziewczyną, jej dwie koleżanki i Ania (Gabriela Świerczyńska), w związku z czym nic złego nie ma prawa się stać. W 1648 odcinku „M jak miłość” Basia dostanie pozwolenie na imprezę, którą doszczętnie zniszczy jej zazdrosna Ania, która nie będzie mogła znieść myśli, że jej dawna przyjaciółka dostała własne mieszkanie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1648: Kinga i Piotrek całkiem zapomną o Lence! Tylko Misiek będzie jeszcze pamiętał siostrę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Damian pozbywa się Ani w 1648 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1648 odcinku „M jak miłość” to Zuza (Amelia Zawadzka), nowa przyjaciółka Ani, która wpędziła ją w złe towarzystwo i narkotyki, zaproponuje Wojciechowskiej, aby poszły na imprezę do Baśki i wszystko wybadały. Początkowo Ania nie będzie zainteresowana zabawą z dzieciakami, ale da się przekonać swojej nowej przyjaciółce i zamieści na swoim profilu informację o imprezie z dokładnym adresem Basi!

- Bierzcie jakieś alko, dobra muza i super wyżerka na miejscu. Wbijajcie! Im więcej nas, tym lepiej – opublikuje w Internecie.

W 1648 odcinku „M jak miłość” znajomi Ani szybko zareagują na jej ogłoszenie i tłumnie zjawią się w mieszkaniu zaskoczonej Basi! Nieznajomi zamienia skromną imprezę w gigantyczną domówkę z głośną muzyką i alkoholem, czym uprzykrzą życie wszystkim sąsiadom. Nastolatkowie tak się upiją, że nie będzie z nimi żadnego kontaktu, a zszokowana Basia nie będzie mogła sobie z nimi poradzić ani nie będzie wiedziała, skąd oni się tutaj wzięli. Jednak Jasiek i Damian od razu znajdą winowajcę!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1648: Podły spisek Franki i Basi przeciwko Pawłowi! Nie będzie miał nic do gadania – ZDJĘCIA

W 1648 odcinku „M jak miłość” Damian postanowi ostro rozmówić się z Anią! Zarzuci swojej byłej dziewczynie, że zrobiła Basi obrzydliwe świństwo, ale ona nie będzie widziała w tym żadnego problemu i wyśmieje mu się w twarz! Syn Sandry (Anna Oberc) wyrzuci jej, co tak naprawdę o niej myśli, ale wtedy w obronie Ani stanie Zuza!

- No, ale o co ci chodzi? Wyluzuj, napij się piwa - rzuci Anka.

- Wiesz dokładnie o co mi chodzi. To ty wysłałaś zaproszenie ze swojego profilu! – zarzuci jej Damian.

- No i co z tego? – Wojciechowska nie będzie widziała w tym żadnego problemu.

- Wiesz co, jesteś żałosna. Baśka sprowadziła cię tutaj w dobrej wierze, a ty sprowadziłaś tu tych debili i narobiłaś jej syfu – wyrzuci jej.

- Ale o co to wielkie halo? – wtrąci się Zuza.

Wtedy w 1648 odcinku „M jak miłość” do ich rozmowy wtrąci się nowa dziewczyna Damiana, którą zaniepokoi towarzystwo chłopaka. Zuza od razu zacznie nabijać się z dziewczyny, czym zirytuje syna Sandry, ale  gdy do wszystkiego włączy się jeszcze Ania, to Damian aż wybuchnie i wypędzi obie z mieszkania Basi! Upokorzona Wojciechowska zdecyduje się wyjść, gdyż nie będzie miała zamiaru patrzeć na szczęście swojego byłego, który po ich rozstaniu szybko znalazł sobie nową dziewczynę, a jej ciągle nie udało się zdobyć Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak)!

- Damian. Hej, co się dzieje? – spyta jego nowa dziewczyna.

- Ooo Damian i jego nowa dziewczyna. Cukiereczek – zaśmieje się Zuza.

- Wiecie co dziewczyny, chyba na was już pora – wyprosi je Damian.

- Dobra, daj spokój – Ania będzie mieć z niego niezły ubaw.

- Wynocha! Już! – krzyknie, czym skutecznie je przepędzi.

- Mówiłam ci, że to strata czasu. Idziemy – zarządzi ośmieszona Ania.

- Przepraszam – zwróci się do swojej dziewczyny za obrzydliwe zachowanie swojej byłej.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1648: Wstrząsające wyznanie Jaśka o ojcu! Paweł zlituje się nad synem zboczeńca – ZDJĘCIA

Impreza Basi skończy się nalotem polcji! Ojciec Jaśka znów zataakuje Frankę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze