M jak miłość, odcinek 1648: Wstrząsające wyznanie Jaśka o ojcu! Paweł zlituje się nad synem zboczeńca – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1648: Wstrząsające wyznanie Jaśka o ojcu! Paweł zlituje się nad synem zboczeńca – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1648: Wstrząsające wyznanie Jaśka o ojcu! Paweł zlituje się nad synem zboczeńca – ZDJĘCIA

2022-03-22 11:04

W 1648 odcinku „M jak miłość” obleśny ojciec Jaśka (Stanisław Dusza) po raz trzeci zaatakuje bezbronną Frankę (Dominika Kachlik). Zduńska już dłużej nie poradzi sobie z molestowaniem przez Igora (Bogusław Kudłek) i powie o wszystkim Pawłowi (Rafał Mroczek). W 1648 odcinku „M jak miłość” Zduński rzuci się na zboczeńca i każe mu się trzymać z daleka od Franki, a świadkami ich ostrego spięcia będzie sam Jasiek! Załamany chłopak Basi (Gabriela Raczyńska) przyzna się Pawłowi, że o wszystkim wiedział, a to nie był pierwszy atak jego ohydnego ojca! Przerażające wyznanie Jaśka aż zmrozi krew w żyłach Zduńskiego, który stanie po stronie chłopaka!

"M jak miłość" odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1648 odcinku „M jak miłość” Franka i Paweł będą pomagać Basi w organizacji parapetówki w jej nowym mieszkaniu, które zakupiła jej Zduńska. O imprezie dowiedzą się również rodzice Jaśka, w czym ohydny ojciec Jaśka zobaczy swoją kolejną szansę, aby molestować Frankę! Igor znów wykorzysta moment, gdy Zduńska będzie sama i pod pretekstem dostarczenia sprzętu, kolejny raz zaatakuje góralkę! Żona Pawła natychmiast wyrzuci go z mieszkania, a zszokowany Zduński nie będzie mógł zrozumieć jej postępowania. W 1648 odcinku „M jak miłość” zrozpaczona Franka, po trzecim ataku obrzydliwego ojca Jaśka, w końcu przyzna się Pawłowi, że Igor jest zwykłym draniem, który ją molestował!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1648: Artur oszaleje z zazdrości o Marysię! Publicznie będzie prał brudy rywala, aby oczernić Nieśpielaka w oczach żony

Zobacz w GALERII ZDJEĆ poruszającą rozmowę Jaśka z Pawłem w 1648 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1648 odcinku „M jak miłość” wściekły Paweł ruszy za Igorem i jeszcze zdąży dogonić zboczeńca! Zduński rzuci się na ojca Jaśka i każe mu się trzymać z daleka od jego żony, ale Igor będzie udawał głupiego, czym jeszcze bardziej zdenerwuje Pawła! Przed bójką uratuje go tylko pojawienie się Basi i Jaśka, którzy będą zaskoczeni całą sytuacją. W 1648 odcinku „M jak miłość” Igor wykorzysta tę okazję i szybko się zmyje, a Jasiek zdecyduje się na męską rozmowę z Pawłem, któremu przyzna się, że wiedział iż jego ojciec jest zboczeńcem i że za kolejny cel obrał sobie właśnie Frankę…

- O co poszło? – spyta zaniepokojony Jasiek.

- Teraz ty zaczynasz, daj spokój – spróbuje uciec od tematu Paweł.

- Znam swojego ojca, wiem, że coś odwalił. Chodzi o panią Frankę, tak? Co za palant. Nie rozumiem jak matka z nim wytrzymuje – wyzna, a Zduńskiemu zrobi się szkoda chłopaka.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1651: Napad Jakuba na Karnowskiego. Karski zniszczy go w zemście za Kasię - ZDJĘCIA

W 1648 odcinku „M jak miłość” Jasiek zdecyduje się wyznać Pawłowi całą prawdę o zboczonym ojcu. Chłopak Basi powie mu, że to nie był pierwszy atak Igora, gdyż jego ojciec notorycznie molestuje kobiety, a jego matce (Anna Grycewicz) wmawia, że to choroba, choć wcale tak nie jest. Jego wstrząsające wyznanie mocno poruszy Pawła i zrobi mu się po prostu żal chłopaka, dlatego da mu spory kredyt zaufania i nie będzie chował urazy.

- To nie był pierwszy raz. Matka z ojcem ciągle się kłócili. Ojciec zasłaniał się, że ma problemy, że jest uzależniony. Chodził nawet na jakąś terapię, ale to wszystko pic na wodę – zwierzy się Pawłowi.

- Twój ojciec to nie ty, pamiętaj o tym – podtrzyma go na duchu.

- Niby tak, ale… - nie skończy, gdyż przerwie mu pojawienie się Franki.

Wtedy w 1648 odcinku „M jak miłość” Jasiek poczuje się w obowiązku, aby przeprosić Frankę za krzywdy, jakie wyrządził jej jego ojciec, ale góralka przyjmie taką samą strategię jak Paweł i powie nastolatkowi, że on nie jest Igorem i nie może odpowiadać za jego czyny. Zduńscy zlitują się nad Jaśkiem i nie pozwolą, aby zachowanie Igora wpłynęło na związek jego syna z Basią!

- Ja chciałam przeprosić za ojca – zwróci się do niej.

- Nie, daj spokój. Nie ma o czym mówić – uspokoi go.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

Impreza Basi skończy się nalotem polcji! Ojciec Jaśka znów zataakuje Frankę
Najnowsze