M jak miłość, odcinek 1648: Podły spisek Franki i Basi przeciwko Pawłowi! Nie będzie miał nic do gadania – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1648: Podły spisek Franki i Basi przeciwko Pawłowi! Nie będzie miał nic do gadania – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1648: Podły spisek Franki i Basi przeciwko Pawłowi! Nie będzie miał nic do gadania – ZDJĘCIA

2022-03-22 12:56

W 1648 odcinku „M jak miłość” Basia (Gabriela Raczyńska) zmówi się z Franką (Dominika Kachlik) przeciwko Pawłowi (Rafał Mroczek)! Wychowywanie przybranej córki twardą ręką nie spodoba się Zduńskiej, dlatego góralka stanie po jej stronie i nie dość, że kupi jej własne mieszkanie, to jeszcze pozwoli jej tam zrobić imprezę! W 1648 odcinku „M jak miłość” Basia i Franka postawią Pawła przed faktem dokonanym, a on nie będzie miał nic do powiedzenia! Zduński nie będzie mógł uwierzyć, że jego żona dała się przekabacić Baśce i mocno ją rozpuściła, dając jej za dużo swobody!

"M jak miłość" odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1648 odcinku „M jak miłość” Basia i Franka kolejny raz zaczną knuć spisek za plecami Pawła! Góralce zrobi się żal przybranej córki Zduńskiego, do której jej mąż nie ma w ogóle zaufania! Najpierw nie chciał zgodzić się, aby Basia zamieszkała sama w mieszkaniu tuż obok nich, które kupiła Franka, gdyż obawiał się, że będą się za tym kryć częste wizyty Jaśka (Stanisław Dusza), a on nie miał zamiaru zbyt wcześnie zostawać dziadkiem! Zduński chciał mieć kontrolę nad przybraną córką, ale Franka postanowiła się nad nią zlitować i wstawiła się za nią u męża, dzięki czemu Paweł w końcu zgodził się, aby się od nich wyprowadziła! W 1648 odcinku „M jak miłość” mieszkanie Basi będzie już na wykończeniu, dlatego jego przybrana córka postanowi urządzić w nim parapetówkę, w co włączy tylko Frankę, która kolejny raz stanie po jej stronie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1648: Wstrząsające wyznanie Jaśka o ojcu! Paweł zlituje się nad synem zboczeńca – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Basia i Franka załatwiają Pawła w 1648 odcinku „M jak miłość” >>> 

 W 1648 odcinku „M jak miłość” Franka i Basia zaczną omawiać szczegóły parapetówki za plecami Pawła, ale ich sekret wkrótce wyjdzie na jaw, gdy Zduński podsłucha ich rozmowę! Ich plany całkowicie go zaskoczą, a jeszcze bardziej fakt, że obie starały się przed nim wszystko ukryć!

- Czy ja dobrze słyszałem? Impreza? – zdziwi się Paweł.

- Tak, kochanie – oznajmi mu Franka.

- Dlaczego ja o tym nic nie wiem? – zdenerwuje się.

Wtedy w 1648 odcinku „M jak miłość” Basia postawi Pawła przed faktem dokonanym, a Franka tylko jej w tym pomoże! Zduńska bez uzgodnienia z mężem, da jego przyszywanej córce pozwolenie na imprezę i sama zarządzi ich wyjście, aby im nie przeszkadzać. Zduński będzie zaskoczony takim obrotem spraw, ale i tak nie będzie miał nic do gadania!

- No, teraz wiesz. Dziś po południu chce zrobić parapetówkę – zakomunikuje mu Basia.

- No, a my nie będziemy wam przeszkadzać. Ja skoczę tylko do bistro po jakieś jedzenie i się zmywamy. Może chcesz mnie zabrać do kina na jakiś film albo na jakąś romantyczną kolację w mieście – zarządzi Franka.

- Chwileczkę, przepraszam. Może ja się nie zgadzam? – wtrąci się Paweł, na co Franka i Basia wybuchną śmiechem.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1648: Artur oszaleje z zazdrości o Marysię! Publicznie będzie prał brudy rywala, aby oczernić Nieśpielaka w oczach żony

Wtedy w 1648 odcinku „M jak miłość” Paweł wkurzy się nie na żarty i nie daruje dziewczynom, że spiskowały za jego plecami. Jednak Basia uspokoi go, że nie ma o co robić afery, gdyż jest mowa o skromnej imprezie w zaufanym gronie, gdzie nie ma prawa stać się nic złego. Zduński zacznie wyrażać swój sprzeciw, ale wtedy do akcji znów wkroczy Franka, która sprowadzi go na ziemię!

- Czy ja powiedziałem coś śmiesznego? – oburzy się.

- Nie, nie, absolutnie nie – odpowie rozbawiona Franka.

- Zaprosiłam kilka osób. Moje 2 koleżanki, Jasiek, Damian z nową dziewczyną i Ania, ale Ania pewnie nie przyjdzie. No, obiecuje, będzie spokój. No co jakaś muzyka, tańce – wyliczy Basia.

- Tańce? – zauważy Paweł.

- Paweł, błagam zlituj się. Ile ty masz lat 80? Co mają robić? Siedzieć i się gapić w ścianę? – Franka stanie w jej obronie.

Paweł w 1648 odcinku „M jak miłość” nie będzie mógł uwierzyć własnym uszom! Jego żona wejdzie w układ z Baśką i zgada się z nią przeciwko niemu! Franka tak urobi męża, że w końcu zgodzi się na imprezę Basi, ale szybko pożałuje, że dał się zbajerować dziewczynom, których pomysł skończy się tragedią!

- Rozumiem, że ciebie już przekabaciła, tak? Umawialiśmy się, że mamy wgląd we wszystko, co się dzieje za ścianą – zirytuje się postawą żony.

- No dobrze no, ale to jest mała, kameralna imprezka, tak? I wszystko będzie dobrze, prawda Baśka? – upewni się Zduńska.

- Dokładnie – potwierdzi, dzięki czemu Franka i Basia osiągną swój cel.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1653: Budzyński zdradzi Magdę! Prześpi się z prawniczką Julią na delegacji we Wrocławiu - ZDJĘCIA

Impreza Basi skończy się nalotem polcji! Ojciec Jaśka znów zataakuje Frankę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze