M jak miłość, odcinek 1646: Aleksandra zdradzona przez kochanka. Od dawna była z nim tylko z litości - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod

M jak miłość, odcinek 1646: Aleksandra zdradzona przez kochanka. Od dawna była z nim tylko z litości - ZDJĘCIA

W 1646 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zostanie zdradzona przez kochanka. Janek (Wojciech Kalarus), jak to zwykle bywa, wpadnie przypadkiem na "randce" z matką Anety (Ilona Janyst). Matka Marcina (Mikołaj Roznerski) wyzna Iwonie (Hanna Śleszyńska), że od dawna nie układało jej się z kochankiem i była z nim tak naprawdę tylko z litości. A jaka będzie prawda? Czy Aleksandra będzie próbowała zachować twarz w tej niezręcznej sytuacji, czy naprawdę odczuje ulgę w 1646 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Iwona w 1646 odcinku "M jak miłość" wyciągnie Aleksandrę na plotki. Kiedy panie usiądą na kawie, matka Anety zacznie wypytywać ją o Janka. Jakie będzie jej zdziwienie, kiedy dowie się, że Aleksandra ma już serdecznie dość swojego kochanka i jest z nim nadal tylko dlatego, że jest dobrze wychowana!

Już się spotkacie długo, randkujecie...

- Wystarczająco długo, żeby wiedzieć, że nic z tego nie będzie. 

- Oj, szkoda, myślałam, że jesteście dla siebie stworzeni...

- Myślenie życzeniowe. Nic do niego nie czuję, naprawdę... Odgrzewane naleśniki, stare sentymenty... Za mało, żeby budować na tym związek. 

- A Janek co na to?

- Nie wiem... Chyba wyobraża sobie coś więcej...

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1649: Tajemnica Budzyńskiego i nowej prawniczki Julii wyjdzie na jaw. Od lat oszukiwał Magdę tak jak z byłą kochanką - ZDJĘCIA

Iwonę i Aleksandrę w 1646 odcinku "M jak miłość", jak to w życiu bywa na pogaduchach przyłapie... Janek! A później będzie jeszcze gorzej, bo cala sytuacja tego trójkąta zamieni się w czworokąt... Jak do tego9 dojdzie?

- Olu, tak myślałem, że w czasie lunchu tu cię znajdę. Jesteś ostatnio nieuchwytna... - ucieszy się Janek na widok Aleksandry. 

- Dużo zajmowałam się dziećmi u Marcina... 

- Rozumiem, obowiązki rodzinne, ale to ja rozumiem, że nasz wyjazd do Krakowa jest nieaktualny? 

- No właśnie, chyba trzeba będzie przełożyć, bo obiecałam Iwonce, że razem się gdzieś wybierzemy... No wiesz, Iwonka jest teraz sama, dzieci wyjechały do Wiednia... - zacznie się wymawiać Aleksandra w 1646 odcinku "M jak miłość". 

- Rozumiem, do Wiednia nie pojedziemy, ale możemy razem pojechać do Krakowa... We trójkę... Będzie mi bardzo miło! wpadnie na przedziwny pomysł Janek. 

W pewnym momencie do Aleksandry w 1646 odcinku "M jak miłość" zadzwoni telefon i Chodakowska odejdzie od stołu. A wtedy Janek zostanie z Iwoną sam na sam... Pech chciał, że natrętny Gutowski (Piotr Majerczyk), który cały dzień wydzwania do Iwony zatelefonuje znów, a kiedy usłyszy, że jego ukochana "ma na fotelu pacjenta" zobaczy ją na własne oczy z Jankiem!

Afera jaką urządzi stryj Franki (Dominika Kachlik) nie będzie miała sobie równych. I prawdopodobnie pomoże Aleksandrze zakończyć niechciany związek. Czy Iwona będzie następną ukochaną Janka?

Nie przegap: Barwy szczęścia odcinek 2603: Iwona straci Kępskiego! Będzie musiała oddać go matce Wiktora - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany