M jak miłość, odcinek 1645: Koszmar Dawida u Mostowiaków. Będzie cierpiał za ojca zabójcę - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1645: Koszmar Dawida u Mostowiaków. Będzie cierpiał za ojca zabójcę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1645: Koszmar Dawida u Mostowiaków. Będzie cierpiał za ojca zabójcę - WIDEO

2022-03-08 15:56

W 1645 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) będzie skazany na Mostowiaków, kiedy jego matka oznajmi, że zabiera go do Stanów, co oznacza rozłąkę z Basią (Karina Woźniak) na zawsze. Młody Jaszewski z jednej strony może liczyć na Rogowskich, z drugiej każdy wie, że jego ojciec zabił Lisieckich. Mariusz (Tomasz Lulek) przebywa w więzieniu, więc całe osądzanie spadnie na nastolatka. W 1645 odcinku "M jak miłość" chłopak przeżyje koszmar w Mostowiaków, a będzie zmuszony znów prosić o pomoc Marysię (Małgorzata Pieńkowska). Jej reakcja zaszokuje wszystkich.

"M jak miłość" odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku "M jak miłość" Dawid przeżyje dramat, bo Olga (Małgorzata Lewińska) postanowi wyjechać do Stanów i zabrać tam syna. Jaszewski mógł liczyć na dobre traktowanie przez rodzinę Mostowiaków, ale z drugiej strony każdy pamięta, że jego ojciec jest winien śmierci Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

- Dawidowi jest bardzo ciężko, zwłaszcza że ofiarami jego ojca są osoby z rodziny Basi - tłumaczy Karina Woźniak w "Kulisach M jak miłość". - Ale dzięki wsparciu jest w stanie, może nie zapomnieć, ale zaakceptować to, co się zdarzyło - dodaje młoda aktorka. Tymczasem Dawid przeżyje koszmar, bo nie dość, że ma wyjechać, to jeszcze poczuje się odpowiedzialny za Mariusza. Jeśli wyjedzie, jego też już nie będzie mógł odwiedzać.

- Dawid przez te wszystkie przeżycia, które łączą się z jego ojcem, poczuł się nagle za niego odpowiedzialny. Do tej pory był takim wolnym duchem mało odpowiedzialnym za swoje czyny. Teraz bierze odpowiedzialność za swojego rodzica, co myślę jest też szkołą życia. Z drugiej strony jest jeszcze matka, którą chce przekonać do zostania w Polsce - mówi Iwo Wiciński, czyli Dawid z "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1648: Impreza Basi w nowym mieszkaniu Franki i Pawła wymknie się spod kontroli - ZDJĘCIA

W 1645 odcinku "M jak miłość" Basia i Dawid zwrócą się o pomoc do Marysi. Tylko ona będzie w stanie przekonać Olgę, żeby ta nie wywoziła syna za granicę.

- Gdy matka mówi: wyjeżdżamy do Stanów, to jest utrata gruntu pod nogami. Dawid chce uciec, gdzieś się ukryć, zostać w Basią -mówi Iwo Wiciński w kulisach "M jak miłość".

- Ja mogę z nią negocjować, ale na neutralnym gruncie i przez jakiegoś pośrednika - powie w 1645 odcinku "M jak miłość" Jaszewski do Marysi, tym samym prosząc ją o pomoc w dogadaniu się z matką. Ona potraktuje tę sprawę na poważnie i faktycznie zacznie przekonywać Olgę do zmiany zdania. Wydaje się, że to się jej uda. Dawid pomimo że przeżywa koszmar u Mostowiaków, bo wie, co zrobił jego ojciec, może liczyć na pomoc i zrozumienie. Chłopak dostanie naprawdę wiele wsparcia, a jego miłość z Basią wydaje się coraz silniejsza. Prawdopodobnie nastolatek nie wyjedzie z Polski i zostanie z Basią. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Budzyński przejrzy perfidną grę Wareckiego wobec Magdy. Będzie chciał, żeby od niego odeszła! - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1645. Basia ukryje Dawida przed matką! Tylko tak będą mogli być razem
Najnowsze