M jak miłość, odcinek 1642: Iza ogłosi radosną nowinę! Chodakowscy będą mieli syna

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1642: Iza ogłosi radosną nowinę! Chodakowscy będą mieli syna

M jak miłość, odcinek 1642: Iza ogłosi radosną nowinę! Chodakowscy będą mieli syna!

W 1642 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) ogłosi wszystkim radosną nowinę! Okazuje się, że zakochani Chodakowscy będą mieli syna! Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) jako pierwsza pozna wynik badania USG i płeć dziecka. Iza i Marcin całkiem niedawno wrócili do siebie po rozstaniu, ale nie spieszyli się ze skokiem do łóżka. Czyżby tak szybko miał narodzić się owoc namiętności, która w końcu wybuchnie ze zdwojoną siłą? Kiedy Iza ogłosi radosną nowinę w domu Chodakowskich w 1642 odcinku "M jak miłość" odbędzie się huczna, rodzinna impreza!

"M jak miłość" odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1642 odcinku "M jak miłość" Iza ogłosi rodzinie Chodakowskich radosną nowinę! To żona Marcina jako pierwsza i jedyna pozna płeć dziecka i dopiero namówiona przez bliskich ją zdradzi. Jak dojdzie do tego, że w tak krótkim czasie po powrocie do Marcina Iza będzie mogła ogłaszać tak dobre wieści?

Przypomnijmy - Iza w "M jak miłość" wyprowadziła się z dziećmi do Gródka po aferze zazdrości, jaką urządził Marcin po obejrzeniu tzw. "seks-taśm Bosackiego". Małżeństwo znalazło się wtedy na skraju rozwodu, ale czas zrobił swoje, a postrzał Marcina i strach Izy o jego życie przywróciły normalne życie rodziny.  

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 834: Prawdziwa matka Edzia odda Falkowiczowi syna, ale to dopiero początek koszmaru - ZDJĘCIA

W czasie kiedy Iza i Marcin kłócili się w "M jak miłość", Olek (Maurycy Popiel) i Aneta (Ilona Janyst) nie próżnowali. Doktor Chodakowska zaszła w niespodziewaną ciążę, a teraz razem z mężem szykuje się do wyjazdu z Polski. Jednak jeszcze przed wielką zmianą postanowi poznać płeć dziecka, a do gabinetu lekarza zabierze ze sobą Izę. 

Jak pisze "Świat seriali" to właśnie Iza na badaniu szwagierki pierwsza dowie się, że doktorostwo Chodakowscy będą mieli syna! Namawiana przez Olka i Anetę ogłosi im tę nowinę, a potem wszyscy razem będą świętować. Może ta noc przyniesie także Izie i Marcinowi potomka?

Nie przegap: Magda z M jak miłość potwierdza rozstanie z Budzyńskim? Anna Mucha sama jest zaszokowana scenariuszem

M jak miłość, odcinek 1633 ZWIASTUN. Pierwszy seks Izy i Marcina po terapii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze